Příprava a sportovní činnost

– sezóna 2016

 

Partneři sportovní přípravy a účasti na soutěžích dětí a mládeže:

            

1.       Tréninky

Platí pro členy všech oddílů.

·         Individuální tréninky

o    Dospělí - podle svých časových možností. Náplň možno konzultovat s oddílovými trenéry (Brožka, Rychtecký, Teringlová).

o    Mládež – podle konzultací s trenérkou mládeže (Teringlová)

·         Společné tréninky (mládež povinné; dospělí podle zájmu):

o    Účast na trénincích dětí do 15 let věku pouze za účasti některého z rodičů

o    Středa od 17:30 - 19:00 hod.; nekoná státních svátcích a školních prázdninách Č.B.

Ø  Místo:              Sokolská 17; Čtyři Dvory  (restaurace Sokolovna); společná šatna; sprcha;

Ø  Termín:           6.1. - 30.3.2016;  5.10. – 21.12.2016

Ø  Zaměření:       všeobecná fyzická kondice; zdokonalování běžecké techniky; procvičování technických                          dovedností OB; míčové hry;

Ø  S sebou:          buzola; hokejka na florbal

Ø  Obsah tréninku připravuje dohodnutý asistent (viz. sloupec „stavitel“) s trenérkou mládeže – Teringlová. Bližší informace k jednotlivým tréninkům poskytne stavitel. Informace se bude vyskytovat i na www stránkách  – www.tjobcb.cz .

Termín

místo; mapa

asi obsah

stavitel

kontakt

6.4.

 Č. Budějovice -
pravděpodobně konzervatoř

Sprint

Hošek

 773 633 782

13.4.

Č. Budějovice – MHD A.Balcara

klasická trať

Rychtecký

728 448 762

21.4.

 Stromovka

 klasika

 Teringl

602 271 763

27.4.

 Nová Ves

 Sudá - lichá

 Teringl

602 271 763

4.5.

Krajský přebor škol 

11.5.

Borek - restaurace

klasická trať

Rychtecký

728 448 762

18.5.

???; Bezdrev

 

Janošík

776 069 161

25.5.

Rožnovský les

 

Teringl

602 271 763

1.6.

 

 

 

 

8.6.

Č. Budějovice – MHD A.Balcara

klasická trať

Rychtecký

728 448 762

15.6.

 

 

 

 

22.6.

 

 

 

 

29.6.

Památník

 

Teringl

602 271 763

7.9.

 

 

 

 

14.9.

Č. Budějovice – MHD A.Balcara

klasická trať

Rychtecký

728 448 762

21.9.

Stromovka

 

Teringl

602 271 763

o    Středa od 19:15 - 20:30 hod. (podle zájmu)

§   Lichý kalendářní týden

§   Vede:           Rychtecký

§   Místo:           restaurace Sokolská 17; Čtyři Dvory  (u tělocvičny)

§   Termín:        6.1. - 30.3.201612.10. – 21.12.2016

§   Zaměření:    suchá mapová příprava; cvičení OB znalostí; rozbory postupů; práce s busolou; obecné                         informace o činnosti TJ, oddílů; rozprava nad přípravou akcí TJ


 

2.       Jednorázové tréninky:

3.       Soustředění

·         Informace o ubytování, stravování a dopravě poskytne vedoucí soustředění. Informujte se s dostatečným předstihem (min. 3 měsíce předem)

·         Obsah pro jednotlivé oddíly stanovují vedoucí

·                     Termíny:

o    21. – 27.2.2016           Barborka; vedoucí - Teringlová

o    16. - 17.4.2016            Pracov; vedoucí - Janošík

o    10. – 14.8.2016           Zvůle; vedoucí Teringlová

o    27. – 28.8.2016           Černé Údolí; vedoucí Rychtecký

o    16. – 18.9.2016           Borová Lada; vedoucí Teringlová, Rychtecký

 

4.       Relaxace

·         Plovárna; každý podle svých časových možností; čtvrtek od cca 9:00 pravidelná účast Rychteckého

 

5.       Účast na závodech, soutěžích v orientačním běhu

Účast na závodech dětí do 15 let pouze za účasti některého z rodičů. Dopravu si zajišťuje každý sám.

soutěž

termíny

podmínky

Krajské přebory

9.4.2016

10.4.2016
23.4.2016
11.6.2016

- noční

- sprint
- krátká trať
- klasická trať

- účast povinná
-každý se přihlašuje prostřednictvím systému ORIS - http://oris.orientacnisporty.cz

Mistrovství České republiky

7.5.2016
25.-26.6.2016
1.-2.10.2016

- sprint
- krátká trať
- klasická trať

- účast pouze pro postupující (vítězové krajských přeborů)
- přihlášku zajišťuje TJ

Mistrovství světa veteránů - WMOC

5.-14.8.2016

- sprint
- klasická trať

 

- účast podle nominace (Hošek, Rychtecký, ???)

Krajská soutěž
- žebříček jednotlivců; soutěžní závody družstev

5.6.2016
3.-4.9.2016

15.-16.10.2016

27.8.2016

25.9.2016

28.8.2016

9.10.2016

- účast nutná
- každý se přihlašuje prostřednictvím systému ORIS - http://oris.orientacnisporty.cz

Žebříček B - Čechy
- žebříček jednotlivců z Čech

30.4.-1.5.2016
10.-11.9.2016

14.-15.5.2016

18.-19.6.2016

- účast podle výkonnosti
- každý se přihlašuje prostřednictvím systému ORIS - http://oris.orientacnisporty.cz

Krajský přebor škol

4.5.2016

 

 

- pro žáky nad 10 let a mládež je účast povinná
- trenér mládeže zajistí omluvenku

Linz cup
- mezinárodní závody konané do 90 km od Č.B.; neplatíme vklad

2.4.2016
27.8.2016

9.4.2016
17.9.2006

7.5.2016
8.10.2016

- účast podle zájmu
- možnost přihlásit se jako abonent - přihláška prostřednictvím Rychteckého
- možnost přihlášky na jednotlivé závody prostřednictvím Rychteckého

H.S.H. Vysočina cup

8. – 10.7.2016

- vícedenní mezinárodní závody

- podle zájmu
- každý se přihlašuje sám

Česká Kanada 2016

10. – 14.8.2016

- vícedenní mezinárodní závody
- Zvůle

- podle zájmu
- každý se přihlašuje sám
http://sk-praga.cz/zavody/ck2016/?page_id=123

Jiné veřejné závody:

termíny - v systému ORIS

- účast podle zájmu
- každý se přihlašuje prostřednictvím systému ORIS - http://oris.orientacnisporty.cz


 

6.       Účast na sportovních akcích, závodech, soutěžích – různé

Účast na závodech dětí do 15 let pouze za účasti některého z rodičů. Dopravu si zajišťuje každý sám.

 

název

termín

popis

Podmínky, informace

Sněhulák

29.11.2015; 5.12.2015

26.12.2015; 16.1.2016

13.2.2016; 27.2.2016
5.3.2016

- běhy za použití mapy

- podle zájmu
- každý se přihlašuje sám
- informace k jednotlivým termínům - Sněhulák - http://snehulak.rsmonolit.cz/

Silvestrovský běh

31.12.2015

- běh městem Trhové Sviny

http://www.tjobcb.cz/silvestr/index.html

 

Horský maraton

3.4.2016

- běh z Trhových Svinů před Benešov nad Černou do Hojné Vody

http://www.tjobcb.cz/horsky/index.html

Večerní běh Křemží

okolo 18.5.2016

- běh obcí Křemže

http://www.sokol-kremze.cz/

Účast na dalších akcích podle vlastního výběru členů