Geocaching

     Centrum orientačních sportů umožňuje hledání kontrolních stanovišť pomocí GPS.  Každé kontrolní stanoviště má v popisu uvedeny GPS souřadnice. Mimo to jsou připraveny další možnosti. V prostoru mapy jsou umístěny kešky. Zkuste je najít.

Žlutá keška (schránka) - vcb01 Na místě daném souřadnicemi GPS: 48o41'50.36" N; 14o40'19.60" E je uložena první keška.
Schránka byla umístěna 16.6.2012. Ve schránce je pro prvního nálezce uložen malý dárek. Očekáváme že tam pro dalšího nálezce opět něco zanechá.

Zelená keška (schránka) - vcb02 Na vybraných kontrolních stanovištích jsou zelenou barvou uvedeny vždy dvě číslice ze GPS souřadnic umístění kešky. K získání kompletních souřednic je třeba navštívit 8 určitých kontrol a z uvedených hodnot sestavit GPS souřadnice umístění kešky. Které kontroly, jak sestavit? To musíte zjistit, usoudit sami. Má to svou logiku. Můžete si být jedním jisti. Keška je umístěna v prostoru mapy.
Schránka byla umístěna 27.8.2011. Ve schránce je pro prvního nálezce uložen malý dárek. Očekáváme že tam pro dalšího nálezce opět něco zanechá.

Červená keška (schránka) - vcb03 Na vybraných kontrolních stanovištích jsou červenou barvou uvedeny vždy dvě číslice ze GPS souřadnic umístění kešky. K získání kompletních souřednic je třeba navštívit 8 určitých kontrol a z uvedených hodnot sestavit GPS souřadnice umístění kešky. Které kontroly, jak sestavit? To musíte zjistit, usoudit sami. Má to svou logiku. Můžete si být jedním jisti. Keška je umístěna v prostoru mapy.
Schránka byla umístěna 27.5.2012. Ve schránce je pro prvního nálezce uložen malý dárek. Očekáváme že tam pro dalšího nálezce opět něco zanechá.

Realizace projektu
TJ OB české Budějovice o.s.       NF Linz - OL Referat
Český svaz orientačních sportů
WWW stránky obce Benešov nad Černou  Benešov n/Č.
WWW stránky obce Pohorská Ves  Pohorská Ves
Zážitkový server : Kudy z nudy
Server nabízející akce pro rodiče s dětmi
Zdravotní pojišťovna MV ČR
S.B.G. COLOR s.r.o.
WWW stránky obce Pohorská Ves
Lesy České republiky
Firma Olles - tvůrce mapy