Výsledky kategorií s mezičasy                                                                                                                                                           25.8.2019 7:56:00
                                                                                            Budějovický pohár 24.8.2019
===ČSOS-VCB================================================================================================================================================================Orienteering Organiser 2013===
 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: C           4.2km    0m 9k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-112     2-110     3-105     4-101     5-119     6-138     7-124     8-136     9-100   
  1 Eschlbock Jakub                58.10  9.06/2   11.46/2   18.25/2   22.05/2   38.29/1*  42.44/1*  51.51/1*  55.33/1*  57.33/1*  58.10/1* 
    NF Linz                               9.06/2    2.40/1*   6.39/1*   3.40/2   16.24/1*   4.15/1*   9.07/1*   3.42/2    2.00/2    0.37/2  
  2 Rosenauer Maria                70.35  7.03/1*  11.00/1*  17.42/1*  21.11/1*  41.16/2   49.21/2   62.51/2   66.38/2   69.56/2   70.35/2  
    NF Linz                               7.03/1*   3.57/2    6.42/2    3.29/1*  20.05/2    8.05/3   13.30/2    3.47/3    3.18/4    0.39/3  
  3 Hartl Antonia                  70.45  9.56/3   13.58/3   20.52/3   24.52/3   47.03/3   52.24/3   65.55/3   68.20/3   70.12/3   70.45/3  
    HSV Ried                              9.56/3    4.02/3    6.54/3    4.00/3   22.11/4    5.21/2   13.31/3    2.25/1*   1.52/1*   0.33/1* 
  4 Haider Anna                    97.58 14.10/4   19.46/4   29.58/4   38.34/4   60.14/4   71.11/4   88.05/4   94.22/4   96.49/4   97.58/4  
    HSV Ried                             14.10/4    5.36/4   10.12/4    8.36/4   21.40/3   10.57/4   16.54/4    6.17/4    2.27/3    1.09/4  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D10         2.4km    0m 8k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-103     2-106     3-120     4-117     5-123     6-124     7-116     8-100   
  1 Hanáková Aneta                 32.23  3.02/3    4.58/2    9.17/1*  16.13/1*  22.21/1*  25.11/1*  30.08/1*  31.37/1*  32.23/1* 
    Kometa Kralovice                      3.02/3    1.56/3    4.19/3    6.56/2    6.08/2    2.50/2    4.57/7    1.29/3    0.46/2  
  2 Komárková Radka                33.04  2.57/2    4.21/1*   9.54/2   17.27/2   24.25/2   27.01/2   30.09/2   32.14/2   33.04/2  
    SJH Jindř. Hradec                     2.57/2    1.24/1*   5.33/4    7.33/4    6.58/3    2.36/1*   3.08/2    2.05/4    0.50/4  
  3 Legátová Alice                 38.55  6.58/7   13.16/7   17.32/7   23.15/5   28.16/4   33.39/4   36.44/4   37.53/3   38.55/3  
    SC vebr-sport                         6.58/7    6.18/7    4.16/2    5.43/1*   5.01/1*   5.23/5    3.05/1*   1.09/1*   1.02/6  
  4 Čadková Michaela               39.00  3.12/4    7.06/6   11.13/3   20.27/4   27.36/3   32.01/3   36.06/3   38.11/4   39.00/4  
    Kometa Kralovice                      3.12/4    3.54/6    4.07/1*   9.14/5    7.09/4    4.25/4    4.05/4    2.05/4    0.49/3  
  5 Jarošová Linda                 42.21  3.37/5    5.12/3   11.56/4   19.15/3   30.47/5   36.42/5   40.30/5   41.43/5   42.21/5  
    OB Č. Budějovice                      3.37/5    1.35/2    6.44/6    7.19/3   11.32/7    5.55/6    3.48/3    1.13/2    0.38/1* 
  6 Jungvirtová Markéta            45.55  3.55/6    5.58/5   12.18/5   24.08/6   32.04/6   38.23/7   42.51/7   44.59/7   45.55/6  
    TJ Sokol Křemže                       3.55/6    2.03/4    6.20/5   11.50/7    7.56/6    6.19/7    4.28/5    2.08/6    0.56/5  
  7 Peterková Adéla                46.12  2.30/1*   5.46/4   15.20/6   26.31/7   33.43/7   38.05/6   42.42/6   44.57/6   46.12/7  
    Kometa Kralovice                      2.30/1*   3.16/5    9.34/7   11.11/6    7.12/5    4.22/3    4.37/6    2.15/7    1.15/7  
    Fialová Markéta            DISK       7.32/    10.00/    19.48/    32.48/    46.36/         /    68.28/    70.13/    71.11/   
    TJ Sokol Křemže                       7.32/     2.28/     9.48/    13.00/    13.48/         /         /     1.45/     0.58/   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D12         2.5km    0m 10k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-107     2-106     3-125     4-109     5-112     6-113     7-117     8-124     9-137    10-100   
  1 Gelnerová Markéta              30.34  3.00/1*   4.18/1*   8.42/1*  10.01/1*  15.34/1*  17.26/1*  19.19/1*  24.36/1*  27.37/1*  29.48/1*  30.34/1* 
    Kometa Kralovice                      3.00/1*   1.18/1*   4.24/4    1.19/2    5.33/2    1.52/1*   1.53/2    5.17/2    3.01/1*   2.11/3    0.46/3  
  2 Kropáčová Zuzana               37.30  5.10/4    7.34/4   11.41/5   16.12/5   21.32/4   23.31/4   25.22/3   30.47/2   33.59/2   36.35/2   37.30/2  
    Kometa Kralovice                      5.10/4    2.24/5    4.07/3    4.31/4    5.20/1*   1.59/2    1.51/1*   5.25/3    3.12/2    2.36/4    0.55/4  
  3 Bodurková Denisa               39.31  3.47/2    5.42/2    9.43/2   13.02/3   21.03/3   23.04/3   26.24/4   33.42/4   36.58/3   38.53/3   39.31/3  
    Kometa Kralovice                      3.47/2    1.55/3    4.01/2    3.19/3    8.01/4    2.01/3    3.20/5    7.18/4    3.16/3    1.55/1*   0.38/1* 
  4 Lošťáková Ela                  41.12  5.59/6    7.34/4   11.26/4   16.09/4   24.46/5   27.14/5   29.47/5   34.59/5   38.23/5   40.31/4   41.12/4  
    TJ Lokomotiva Teplice                 5.59/6    1.35/2    3.52/1*   4.43/5    8.37/5    2.28/4    2.33/3    5.12/1*   3.24/4    2.08/2    0.41/2  
  5 Komárková Zbyňka               41.58  4.57/3    6.55/3   11.23/3   12.39/2   19.55/2   22.43/2   25.17/2   33.25/3   37.28/4   40.56/5   41.58/5  
    SJH Jindř. Hradec                     4.57/3    1.58/4    4.28/5    1.16/1*   7.16/3    2.48/5    2.34/4    8.08/5    4.03/5    3.28/7    1.02/7  
  6 Maršíková Lucie                64.37  5.12/5    9.21/6   16.12/6   21.21/6   34.13/6   37.33/6   42.54/6   56.27/6   60.54/6   63.39/6   64.37/6  
    TJ Sokol Křemže                       5.12/5    4.09/6    6.51/7    5.09/7   12.52/7    3.20/6    5.21/7   13.33/7    4.27/6    2.45/6    0.58/6  
  7 Jungvirtová Adéla              70.38  8.22/7   15.29/7   22.17/7   27.25/7   40.15/7   43.41/7   48.52/7   62.23/7   67.04/7   69.42/7   70.38/7  
    TJ Sokol Křemže                       8.22/7    7.07/7    6.48/6    5.08/6   12.50/6    3.26/7    5.11/6   13.31/6    4.41/7    2.38/5    0.56/5  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D14         3.3km    0m 11k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-106     2-111     3-109     4-108     5-107     6-112     7-117     8-123     9-124    10-116    11-100   
  1 Gelnerová Anna                 27.39  2.43/1*   5.17/2    8.11/1*   9.51/1*  12.35/1*  14.55/1*  16.48/1*  21.07/1*  23.19/1*  26.02/1*  26.58/1*  27.39/1* 
    Kometa Kralovice                      2.43/1*   2.34/2    2.54/1*   1.40/1*   2.44/1*   2.20/4    1.53/3    4.19/2    2.12/4    2.43/1*   0.56/2    0.41/7  
  2 Janošíková Eva                 29.58  3.06/4    5.51/3   10.17/4   12.30/3   16.04/4   18.17/4   20.08/4   23.50/2   25.35/2   28.22/2   29.20/2   29.58/2  
    OB Č. Budějovice                      3.06/4    2.45/3    4.26/7    2.13/8    3.34/4    2.13/2    1.51/1*   3.42/1*   1.45/1*   2.47/2    0.58/4    0.38/6  
  3 Folprechtová Julie             30.56  3.17/5    6.11/4    9.51/3   11.35/2   15.15/2   17.49/2   19.41/2   24.09/3   26.22/3   29.19/3   30.19/3   30.56/3  
    USK Praha                             3.17/5    2.54/4    3.40/5    1.44/3    3.40/6    2.34/5    1.52/2    4.28/3    2.13/5    2.57/3    1.00/5    0.37/4  
  4 Lošťáková Sára                 33.01  2.45/2    5.10/1*   8.40/2   13.53/6   17.05/6   19.05/5   21.22/5   26.11/5   28.03/4   31.18/4   32.24/4   33.01/4  
    TJ Lokomotiva Teplice                 2.45/2    2.25/1*   3.30/2    5.13/11   3.12/3    2.00/1*   2.17/5    4.49/5    1.52/2    3.15/5    1.06/6    0.37/4  
  5 Kotková Adéla                  35.03  3.58/6    7.27/6   11.06/6   12.49/4   15.41/3   17.58/3   19.56/3   25.10/4   29.09/5   33.00/5   34.16/5   35.03/5  
    OB Říčany                             3.58/6    3.29/6    3.39/4    1.43/2    2.52/2    2.17/3    1.58/4    5.14/7    3.59/11   3.51/9    1.16/8    0.47/8  
  6 Benešová Michaela              36.15  3.00/3    6.29/5   10.31/5   12.57/5   17.02/5   19.41/6   23.17/6   28.23/6   30.22/6   34.17/6   35.28/6   36.15/6  
    SJH Jindř. Hradec                     3.00/3    3.29/6    4.02/6    2.26/10   4.05/9    2.39/6    3.36/9    5.06/6    1.59/3    3.55/10   1.11/7    0.47/8  
  7 Vlachová Adéla                 36.57  6.04/11   9.15/11  12.53/7   15.02/7   18.39/7   21.37/7   24.33/7   29.55/7   32.14/7   35.29/7   36.23/7   36.57/7  
    Kometa Kralovice                      6.04/11   3.11/5    3.38/3    2.09/7    3.37/5    2.58/8    2.56/6    5.22/9    2.19/6    3.15/5    0.54/1*   0.34/2  
  8 Fišarová Adéla                 43.50  4.07/8    9.00/10  17.09/10  19.14/10  23.00/8   25.59/8   32.00/10  36.39/10  39.14/9   42.18/9   43.15/8   43.50/8  
    Kometa Kralovice                      4.07/8    4.53/11   8.09/9    2.05/6    3.46/8    2.59/9    6.01/11   4.39/4    2.35/7    3.04/4    0.57/3    0.35/3  
  9 Králová Lucie                  44.33  4.36/9    8.54/8   19.21/11  21.06/11  24.46/11  27.41/10  30.38/9   35.52/8   38.36/8   42.15/8   43.32/9   44.33/9  
    Kometa Kralovice                      4.36/9    4.18/10  10.27/11   1.45/4    3.40/6    2.55/7    2.57/7    5.14/7    2.44/8    3.39/8    1.17/10   1.01/11 
 10 Krejčová Petra                 44.59  5.17/10   8.55/9   15.50/8   18.10/8   23.48/9   26.59/9   30.29/8   36.20/9   39.21/10  42.52/10  44.08/10  44.59/10 
    SC vebr-sport                         5.17/10   3.38/8    6.55/8    2.20/9    5.38/11   3.11/10   3.30/8    5.51/10   3.01/9    3.31/7    1.16/8    0.51/10 
 11 Roučková Karolína              48.42  4.04/7    7.48/7   16.53/9   18.51/9   24.21/10  29.10/11  33.25/11  39.22/11  42.23/11  46.45/11  48.09/11  48.42/11 
    Kometa Kralovice                      4.04/7    3.44/9    9.05/10   1.58/5    5.30/10   4.49/11   4.15/10   5.57/11   3.01/9    4.22/11   1.24/11   0.33/1* 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D16         4.2km    0m 9k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-112     2-110     3-105     4-101     5-119     6-138     7-124     8-136     9-100   
  1 Fišarová Eliška                40.24  4.21/2    6.23/2   10.05/2   12.50/3   24.50/3   27.40/1*  35.47/1*  38.26/1*  39.52/1*  40.24/1* 
    Kometa Kralovice                      4.21/2    2.02/4    3.42/2    2.45/5   12.00/1*   2.50/1*   8.07/3    2.39/1*   1.26/3    0.32/1* 
  2 Kubáková Nela                  41.22  4.09/1*   5.44/1*   9.47/1*  11.37/1*  23.51/1*  28.31/3   36.33/3   39.29/3   40.47/2   41.22/2  
    SJH Jindř. Hradec                     4.09/1*   1.35/1*   4.03/3    1.50/1*  12.14/3    4.40/4    8.02/2    2.56/4    1.18/1*   0.35/3  
  3 Teringlová Vendula             41.26  4.44/3    6.44/3   10.24/3   12.36/2   24.41/2   27.47/2   36.30/2   39.21/2   40.47/2   41.26/3  
    OB Č. Budějovice                      4.44/3    2.00/3    3.40/1*   2.12/2   12.05/2    3.06/2    8.43/4    2.51/3    1.26/3    0.39/6  
  4 Počtová Klára                  43.08  5.42/6    7.40/4   12.12/5   14.25/4   27.20/4   30.46/4   38.29/4   41.11/4   42.34/4   43.08/4  
    OS Písek                              5.42/6    1.58/2    4.32/5    2.13/3   12.55/4    3.26/3    7.43/1*   2.42/2    1.23/2    0.34/2  
  5 Balková Markéta                49.58  5.36/5    8.19/6   13.13/6   15.53/6   30.20/5   35.04/5   44.14/5   47.39/5   49.22/5   49.58/5  
    OS Písek                              5.36/5    2.43/6    4.54/6    2.40/4   14.27/5    4.44/5    9.10/5    3.25/5    1.43/5    0.36/4  
  6 Votíková Tereza                59.04  5.25/4    7.41/5   12.07/4   15.02/5   30.56/6   39.51/6   53.05/6   56.43/6   58.26/6   59.04/6  
    OB Č. Budějovice                      5.25/4    2.16/5    4.26/4    2.55/6   15.54/6    8.55/6   13.14/6    3.38/6    1.43/5    0.38/5  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D18         5.0km    0m 11k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-105     2-112     3-120     4-125     5-107     6-115     7-144     8-134     9-124    10-136    11-100   
  1 Rudová Magdaléna               56.18  3.20/2    6.57/2   11.08/2   12.58/2   16.54/1*  32.23/1*  35.19/1*  38.29/1*  49.54/1*  53.36/1*  55.37/1*  56.18/1* 
    SC vebr-sport                         3.20/2    3.37/2    4.11/1*   1.50/1*   3.56/1*  15.29/1*   2.56/1*   3.10/2   11.25/1*   3.42/2    2.01/2    0.41/2  
  2 Bečvářová Markéta              59.33  2.49/1*   6.16/1*  10.34/1*  12.38/1*  16.58/2   35.02/2   38.26/2   41.31/2   53.43/2   57.19/2   59.03/2   59.33/2  
    OS Písek                              2.49/1*   3.27/1*   4.18/2    2.04/2    4.20/2   18.04/2    3.24/2    3.05/1*  12.12/2    3.36/1*   1.44/1*   0.30/1* 
    Jelínková Adéla            DISK       4.09/     8.19/    11.35/    13.22/    19.03/    45.37/    48.55/         /    61.04/    66.00/    67.30/    68.07/   
    TJ Růžená                             4.09/     4.10/     3.16/     1.47/     5.41/    26.34/     3.18/         /         /     4.56/     1.30/     0.37/   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D20         5.3km    0m 13k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-122     2-109     3-108     4-107     5-114     6-115     7-144     8-134     9-133    10-132    11-124    12-136    13-100   
  1 Hanáková Lenka                 63.41  6.10/1*  12.47/1*  14.49/1*  18.03/1*  22.06/1*  34.50/1*  37.55/1*  41.18/1*  47.54/1*  50.26/1*  57.15/1*  61.04/1*  62.55/1*  63.41/1* 
    Kometa Kralovice                      6.10/1*   6.37/1*   2.02/2    3.14/1*   4.03/1*  12.44/1*   3.05/1*   3.23/2    6.36/1*   2.32/2    6.49/1*   3.49/1*   1.51/2    0.46/2  
  2 Rudová Anna                    73.11  7.38/2   14.48/2   16.37/2   20.32/2   25.42/2   39.25/2   42.48/2   47.27/2   55.58/2   58.23/2   66.22/2   70.51/2   72.28/2   73.11/2  
    SC vebr-sport                         7.38/2    7.10/2    1.49/1*   3.55/2    5.10/2   13.43/2    3.23/2    4.39/2    8.31/2    2.25/1*   7.59/2    4.29/2    1.37/1*   0.43/1* 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D21         7.2km    0m 11k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-112     2-109     3-108     4-103     5-126     6-127     7-139     8-144     9-134    10-137    11-100   
  1 Míková Lenka                   61.33  4.51/3    8.17/2    9.51/2   12.51/2   29.28/1*  32.02/1*  38.18/1*  46.37/1*  48.41/1*  59.25/1*  60.59/1*  61.33/1* 
    OB Č. Budějovice                      4.51/3    3.26/1*   1.34/2    3.00/2   16.37/2    2.34/1*   6.16/3    8.19/2    2.04/1*  10.44/3    1.34/1*   0.34/1* 
  2 Karbusová Kateřina             65.12  4.03/1*   7.31/1*   9.26/1*  12.34/1*  31.00/2   33.56/2   40.56/2   49.47/2   52.23/2   62.48/2   64.35/2   65.12/2  
    OS Písek                              4.03/1*   3.28/2    1.55/4    3.08/4   18.26/3    2.56/2    7.00/5    8.51/3    2.36/2   10.25/2    1.47/3    0.37/3  
  3 Flašarová Kristýna             67.09 10.55/5   14.49/5   16.43/5   19.36/5   34.51/5   38.03/5   44.08/4   52.14/4   54.52/4   64.49/3   66.35/3   67.09/3  
    SK Praga                             10.55/5    3.54/3    1.54/3    2.53/1*  15.15/1*   3.12/4    6.05/2    8.06/1*   2.38/3    9.57/1*   1.46/2    0.34/1* 
  4 Hanáková Magda                 67.55  4.19/2    8.50/3   10.45/4   13.46/3   33.18/3   36.17/3   41.14/3   50.23/3   53.29/3   65.22/4   67.13/4   67.55/4  
    Kometa Kralovice                      4.19/2    4.31/5    1.55/4    3.01/3   19.32/4    2.59/3    4.57/1*   9.09/4    3.06/5   11.53/5    1.51/4    0.42/4  
  5 Veselá Eva                     72.12  4.54/4    9.00/4   10.33/3   14.04/4   34.22/4   37.44/4   44.15/5   54.31/5   57.24/5   69.15/5   71.25/5   72.12/5  
    OB Č. Budějovice                      4.54/4    4.06/4    1.33/1*   3.31/5   20.18/5    3.22/5    6.31/4   10.16/5    2.53/4   11.51/4    2.10/5    0.47/5  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D35         5.3km    0m 13k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-122     2-109     3-108     4-107     5-114     6-115     7-144     8-134     9-133    10-132    11-124    12-136    13-100   
  1 Loušťáková Ivana               55.35  5.37/1*   9.46/1*  12.31/1*  15.41/1*  19.34/1*  31.22/1*  34.04/1*  37.11/1*  41.57/1*  43.59/1*  50.00/1*  53.01/1*  54.45/1*  55.35/1* 
                                          5.37/1*   4.09/1*   2.45/10   3.10/2    3.53/3   11.48/2    2.42/1*   3.07/3    4.46/1*   2.02/1*   6.01/3    3.01/2    1.44/4    0.50/7  
  2 Komárková Lenka                58.35  6.19/2   11.48/2   13.49/2   17.00/2   20.50/2   31.47/2   34.53/2   37.48/2   44.01/2   46.20/2   52.06/2   56.09/2   57.51/2   58.35/2  
    SJH Jindř. Hradec                     6.19/2    5.29/5    2.01/3    3.11/3    3.50/2   10.57/1*   3.06/2    2.55/2    6.13/3    2.19/2    5.46/2    4.03/6    1.42/3    0.44/4  
  3 Křížová Lenka                  66.05  7.27/4   12.55/4   15.01/4   18.05/4   22.12/4   37.34/4   40.45/4   44.21/5   50.32/4   53.32/4   61.10/4   63.52/3   65.29/3   66.05/3  
    Kometa Kralovice                      7.27/4    5.28/4    2.06/5    3.04/1*   4.07/5   15.22/7    3.11/3    3.36/5    6.11/2    3.00/6    7.38/8    2.42/1*   1.37/1*   0.36/1* 
  4 Pelcová Pavla                  66.41  8.13/7   14.18/7   16.12/6   19.58/6   24.09/5   37.53/6   41.12/5   44.06/4   50.49/5   53.13/3   59.59/3   63.55/4   65.44/4   66.41/4  
    OB Strakonice                         8.13/7    6.05/8    1.54/2    3.46/6    4.11/6   13.44/5    3.19/6    2.54/1*   6.43/4    2.24/3    6.46/4    3.56/4    1.49/6    0.57/9  
  5 Votíková Monika                67.22  6.23/3   11.48/2   13.53/3   17.29/3   21.17/3   34.54/3   38.07/3   42.15/3   49.12/3   54.31/5   61.24/5   64.42/5   66.29/5   67.22/5  
    OB Č. Budějovice                      6.23/3    5.25/2    2.05/4    3.36/5    3.48/1*  13.37/4    3.13/4    4.08/11   6.57/6    5.19/10   6.53/5    3.18/3    1.47/5    0.53/8  
  6 Blažková Markéta               70.54  8.09/6   14.13/6   16.19/7   20.20/7   25.10/6   37.43/5   41.44/6   45.42/6   53.10/6   55.58/6   63.06/6   67.57/6   69.52/6   70.54/6  
    SJH Jindř. Hradec                     8.09/6    6.04/7    2.06/5    4.01/8    4.50/7   12.33/3    4.01/7    3.58/8    7.28/7    2.48/4    7.08/7    4.51/10   1.55/7    1.02/10 
  7 Kopecká Květa                  73.08 11.21/10  16.46/8   18.37/8   21.50/8   25.44/7   40.17/7   43.34/7   46.46/7   53.34/7   60.39/7   66.11/7   70.13/7   72.32/7   73.08/7  
    OS Písek                             11.21/10   5.25/2    1.51/1*   3.13/4    3.54/4   14.33/6    3.17/5    3.12/4    6.48/5    7.05/11   5.32/1*   4.02/5    2.19/10   0.36/1* 
  8 Nováková Alena                 86.18 11.24/11  18.48/11  21.17/11  26.53/11  31.57/9   49.46/8   54.11/8   58.18/8   66.36/8   70.34/8   78.54/8   83.06/8   85.03/8   86.18/8  
    TJ Sokol Křemže                      11.24/11   7.24/10   2.29/9    5.36/10   5.04/8   17.49/8    4.25/8    4.07/10   8.18/10   3.58/8    8.20/10   4.12/7    1.57/9    1.15/11 
  9 Proxová Lada                   87.22  7.38/5   13.09/5   15.24/5   19.10/5   30.28/8   53.02/11  58.22/10  62.26/10  70.16/9   73.49/9   80.46/9   85.05/9   86.46/9   87.22/9  
    OB Říčany                             7.38/5    5.31/6    2.15/8    3.46/6   11.18/11  22.34/11   5.20/9    4.04/9    7.50/8    3.33/7    6.57/6    4.19/9    1.41/2    0.36/1* 
 10 Petrášková Olga                90.13  9.42/8   17.29/9   20.27/10  26.01/9   32.14/11  52.37/10  58.07/9   62.01/9   70.17/10  75.15/10  83.12/10  87.30/10  89.25/10  90.13/10 
    TJ Sokol Křemže                       9.42/8    7.47/11   2.58/11   5.34/9    6.13/10  20.23/10   5.30/10   3.54/7    8.16/9    4.58/9    7.57/9    4.18/8    1.55/7    0.48/6  
 11 Jarošová Irena                107.18 10.29/9   17.42/10  19.52/9   26.29/10  32.13/10  50.02/9   67.15/11  70.55/11  82.48/11  85.44/11  98.02/11 103.16/11 106.32/11 107.18/11 
    OB Č. Budějovice                     10.29/9    7.13/9    2.10/7    6.37/11   5.44/9   17.49/8   17.13/11   3.40/6   11.53/11   2.56/5   12.18/11   5.14/11   3.16/11   0.46/5  
    Oliinyk Alona              DISK       9.42/    16.45/    19.08/    24.24/    30.05/         /         /         /         /         /    33.08/    38.33/    40.56/    42.20/   
    Sirius                                9.42/     7.03/     2.23/     5.16/     5.41/         /         /         /         /         /         /     5.25/     2.23/     1.24/   
    Gregorová Lenka            DISK           /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /    79.15/    81.47/   
    SJH Jindř. Hradec                         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /     2.32/   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D45         5.0km    0m 13k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-104     2-110     3-120     4-108     5-101     6-115     7-144     8-134     9-132    10-114    11-124    12-137    13-100   
  1 Folprechtová Kateřina          50.39  1.58/1*   6.05/1*   7.27/1*   9.42/1*  14.07/1*  25.32/1*  28.13/1*  30.35/1*  36.57/1*  43.20/1*  45.18/1*  47.45/1*  49.50/1*  50.39/1* 
    USK Praha                             1.58/1*   4.07/1*   1.22/1*   2.15/1*   4.25/1*  11.25/1*   2.41/1*   2.22/1*   6.22/2    6.23/1*   1.58/2    2.27/1*   2.05/1*   0.49/3  
  2 Flašarová Marie                57.24  3.14/5    8.22/4    9.59/3   12.17/3   17.02/2   31.29/2   34.18/2   36.53/2   43.18/2   49.50/2   51.34/2   54.28/2   56.38/2   57.24/2  
    KOB Č. Krumlov                        3.14/5    5.08/2    1.37/2    2.18/2    4.45/2   14.27/2    2.49/2    2.35/2    6.25/4    6.32/2    1.44/1*   2.54/2    2.10/2    0.46/1* 
  3 Kotková Lenka                  62.32  2.14/3    7.32/2    9.16/2   11.48/2   17.45/3   33.16/3   36.41/3   39.38/3   44.51/3   53.15/3   55.49/3   58.46/3   61.44/3   62.32/3  
    OB Říčany                             2.14/3    5.18/3    1.44/3    2.32/3    5.57/3   15.31/3    3.25/3    2.57/3    5.13/1*   8.24/3    2.34/3    2.57/3    2.58/3    0.48/2  
  4 Kovaříčková Darja              75.04  2.10/2    8.16/3   10.34/4   14.06/4   20.08/4   39.12/4   43.02/4   47.37/4   54.00/4   63.29/4   66.28/4   70.53/4   73.54/4   75.04/4  
    TJ Sokol Křemže                       2.10/2    6.06/4    2.18/4    3.32/4    6.02/4   19.04/5    3.50/4    4.35/5    6.23/3    9.29/4    2.59/4    4.25/5    3.01/4    1.10/4  
  5 Peřinková Irena                88.02  4.09/6   11.15/6   13.33/6   17.38/6   24.04/5   41.47/5   47.06/5   52.48/5   65.10/5   75.15/5   79.00/5   83.18/5   86.45/5   88.02/5  
    BETA URSUS Orienteering               4.09/6    7.06/6    2.18/4    4.05/5    6.26/5   17.43/4    5.19/5    5.42/6   12.22/6   10.05/6    3.45/6    4.18/4    3.27/5    1.17/6  
  6 Soudková Alena                 91.59  3.09/4   10.08/5   12.58/5   17.17/5   24.08/6   52.05/6   57.39/6   62.02/6   70.01/6   79.47/6   82.55/6   87.21/6   90.49/6   91.59/6  
    SK Technik Č. Budějovice              3.09/4    6.59/5    2.50/6    4.19/6    6.51/6   27.57/6    5.34/6    4.23/4    7.59/5    9.46/5    3.08/5    4.26/6    3.28/6    1.10/4  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D55         3.4km    0m 9k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-102     2-110     3-120     4-125     5-108     6-132     7-118     8-114     9-100   
  1 Rančáková Stanislava           46.47  4.48/2   11.17/2   13.29/2   17.22/2   18.40/2   30.56/1*  32.36/1*  39.31/1*  45.44/1*  46.47/1* 
    KOB Kladno                            4.48/2    6.29/1*   2.12/2    3.53/5    1.18/3   12.16/1*   1.40/3    6.55/1*   6.13/1*   1.03/3  
  2 Zemanová Alena                 55.26  7.17/4   15.08/3   17.08/3   19.09/3   20.10/3   36.03/3   37.27/3   47.23/3   54.35/2   55.26/2  
    SK Kotnov Tábor                       7.17/4    7.51/3    2.00/1*   2.01/2    1.01/2   15.53/3    1.24/1*   9.56/4    7.12/3    0.51/1* 
  3 Jelínková Jana                 56.01 10.15/5   17.58/5   20.10/5   22.06/4   23.01/4   38.50/4   40.23/4   48.36/4   55.08/3   56.01/3  
    TJ Růžená                            10.15/5    7.43/2    2.12/2    1.56/1*   0.55/1*  15.49/2    1.33/2    8.13/2    6.32/2    0.53/2  
  4 Veljačiková Markéta            57.07  1.55/1*  10.03/1*  12.30/1*  14.53/1*  17.18/1*  34.56/2   36.57/2   45.48/2   55.35/4   57.07/4  
    OK Sparta Praha                       1.55/1*   8.08/4    2.27/4    2.23/3    2.25/4   17.38/4    2.01/4    8.51/3    9.47/5    1.32/4  
  5 Patáková Mária                 66.28  6.46/3   16.36/4   19.39/4   22.27/5   26.32/5   44.32/5   46.37/5   56.57/5   64.53/5   66.28/5  
    OB Kašperské Hory                     6.46/3    9.50/5    3.03/5    2.48/4    4.05/5   18.00/5    2.05/5   10.20/5    7.56/4    1.35/5  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D65         2.5km    0m 6k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-105     2-112     3-132     4-118     5-114     6-100   
  1 Matějů Ladislava               55.42 11.40/1*  16.59/1*  27.08/1*  28.57/1*  46.13/1*  54.36/1*  55.42/1* 
    Slovan Praha                         11.40/1*   5.19/1*  10.09/1*   1.49/1*  17.16/1*   8.23/1*   1.06/1* 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D75         2.5km    0m 6k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-105     2-112     3-132     4-118     5-114     6-100   
  1 Hudečková Alena                56.01  9.52/1*  15.51/1*  34.48/1*  36.39/1*  45.03/1*  54.27/1*  56.01/1* 
    SK Kotnov Tábor                       9.52/1*   5.59/1*  18.57/1*   1.51/1*   8.24/1*   9.24/1*   1.34/1* 
    Boučková Ludmila           DISK      20.57/    32.43/    66.08/    74.30/         /         /         /   
    OC České Budějovice                  20.57/    11.46/    33.25/     8.22/         /         /         /   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: DBK         3.4km    0m 9k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-102     2-110     3-120     4-125     5-108     6-132     7-118     8-114     9-100   
  1 Troupová Vladěna               41.11  2.19/2    9.42/1*  11.45/1*  13.55/1*  14.58/1*  25.53/1*  27.36/1*  34.10/1*  40.11/1*  41.11/1* 
    TJ Sokol Křemže                       2.19/2    7.23/3    2.03/1*   2.10/4    1.03/2   10.55/1*   1.43/2    6.34/1*   6.01/1*   1.00/1* 
  2 Falkner Christina              48.18  5.07/4   11.03/2   13.15/2   15.23/3   17.10/2   30.11/2   31.55/2   38.55/2   47.18/2   48.18/2  
    Falkner                               5.07/4    5.56/1*   2.12/3    2.08/3    1.47/5   13.01/2    1.44/3    7.00/2    8.23/4    1.00/1* 
  3 Brémová Hildegarda             50.37  8.30/6   15.47/6   17.59/6   20.04/4   21.03/4   34.24/4   35.57/4   43.22/3   49.35/3   50.37/3  
    TJ Sokol Křemže                       8.30/6    7.17/2    2.12/3    2.05/2    0.59/1*  13.21/3    1.33/1*   7.25/3    6.13/2    1.02/3  
  4 Falk Petra                     54.12  3.35/3   11.17/3   13.22/3   15.07/2   17.33/3   33.25/3   35.22/3   46.19/4   52.49/4   54.12/4  
    NF Linz                               3.35/3    7.42/4    2.05/2    1.45/1*   2.26/6   15.52/4    1.57/4   10.57/5    6.30/3    1.23/5  
  5 Wagner Elfi                    59.25  5.16/5   14.45/5   17.39/5   20.32/5   21.52/5   38.09/5   40.26/5   48.58/5   58.05/5   59.25/5  
    NF Linz                               5.16/5    9.29/5    2.54/5    2.53/5    1.20/3   16.17/5    2.17/6    8.32/4    9.07/5    1.20/4  
  6 Ash Hana                       70.37  2.13/1*  13.21/4   16.49/4   21.46/6   23.21/6   44.18/6   46.33/6   59.00/6   68.57/6   70.37/6  
    OC České Budějovice                   2.13/1*  11.08/6    3.28/6    4.57/6    1.35/4   20.57/6    2.15/5   12.27/6    9.57/6    1.40/6  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: DBL         5.0km    0m 11k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-105     2-112     3-120     4-125     5-107     6-115     7-144     8-134     9-124    10-136    11-100   
  1 Eschlblöck Gudrun              52.10  4.37/3    8.13/3   11.36/2   13.37/2   17.40/2   29.00/1*  32.32/1*  35.47/1*  46.46/1*  49.48/1*  51.27/1*  52.10/1* 
    NF Linz                               4.37/3    3.36/2    3.23/2    2.01/3    4.03/2   11.20/1*   3.32/2    3.15/2   10.59/2    3.02/2    1.39/2    0.43/2  
  2 Gittmaier Doris                53.00  2.55/1*   6.25/1*   9.44/1*  11.11/1*  14.56/1*  33.49/3   36.27/3   39.12/3   48.00/2   50.59/2   52.21/2   53.00/2  
    HSV Ried                              2.55/1*   3.30/1*   3.19/1*   1.27/1*   3.45/1*  18.53/3    2.38/1*   2.45/1*   8.48/1*   2.59/1*   1.22/1*   0.39/1* 
  3 Wagner Birgit                  56.31  3.42/2    7.57/2   11.56/3   13.39/3   18.09/3   31.06/2   34.43/2   38.06/2   49.33/3   53.41/3   55.28/3   56.31/3  
    NF Linz                               3.42/2    4.15/3    3.59/3    1.43/2    4.30/3   12.57/2    3.37/3    3.23/3   11.27/3    4.08/3    1.47/3    1.03/3  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: DF          2.0km    0m 6k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-103     2-106     3-111     4-117     5-123     6-100   
  1 Kopecká Zuzana                 48.05  7.04/1*  24.23/1*  30.27/1*  35.45/1*  41.59/1*  47.20/1*  48.05/1* 
    OS Písek                              7.04/1*  17.19/1*   6.04/1*   5.18/1*   6.14/1*   5.21/1*   0.45/1* 
  2 Fialová Simona                 82.32 15.49/2   40.29/2   51.34/2   58.46/2   66.56/2   81.09/2   82.32/2  
    TJ Sokol Křemže                      15.49/2   24.40/2   11.05/2    7.12/2    8.10/2   14.13/2    1.23/2  
    Fleischmannová             DISK      16.21/    19.31/    34.19/    41.44/    52.46/         /    65.06/   
    TJ Sokol Křemže                      16.21/     3.10/    14.48/     7.25/    11.02/         /         /   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H10         2.4km    0m 8k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-103     2-106     3-120     4-117     5-123     6-124     7-116     8-100   
  1 Kříž Matěj                     25.11  3.16/3    4.39/3    7.56/2   13.34/2   17.39/1*  20.27/2   23.33/1*  24.34/1*  25.11/1* 
    Kometa Kralovice                      3.16/3    1.23/3    3.17/1*   5.38/2    4.05/1*   2.48/3    3.06/1*   1.01/1*   0.37/1* 
  2 Janošík Ivan                   25.28  3.07/2    4.16/2    7.44/1*  13.05/1*  17.40/2   20.19/1*  23.44/2   24.48/2   25.28/2  
    OB Č. Budějovice                      3.07/2    1.09/1*   3.28/2    5.21/1*   4.35/2    2.39/2    3.25/2    1.04/2    0.40/2  
  3 Šebian Samuel                  28.49  2.30/1*   3.52/1*   8.04/3   14.40/3   20.12/3   23.03/3   26.30/3   28.07/3   28.49/3  
    Kometa Kralovice                      2.30/1*   1.22/2    4.12/3    6.36/4    5.32/4    2.51/4    3.27/3    1.37/4    0.42/4  
  4 Minařík Josef                  33.39  4.04/4    6.07/5   12.15/5   19.02/5   23.44/4   26.20/4   30.01/4   32.31/4   33.39/4  
    OB Č. Budějovice                      4.04/4    2.03/5    6.08/5    6.47/5    4.42/3    2.36/1*   3.41/4    2.30/5    1.08/5  
  5 Houba Vojtěch                  35.42  4.19/5    5.56/4   11.32/4   18.07/4   26.08/5   29.49/5   33.50/5   35.01/5   35.42/5  
    Kometa Kralovice                      4.19/5    1.37/4    5.36/4    6.35/3    8.01/5    3.41/5    4.01/5    1.11/3    0.41/3  
    Kozák Matěj                DISK       3.17/     4.49/    14.21/    25.16/    31.12/         /    40.09/    41.58/    42.39/   
    OB Č. Budějovice                      3.17/     1.32/     9.32/    10.55/     5.56/         /         /     1.49/     0.41/   
    Prox Jan                   DISK       2.28/     4.05/         /         /         /         /         /    37.36/    38.49/   
    OB Říčany                             2.28/     1.37/         /         /         /         /         /         /     1.13/   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H12         3.3km    0m 11k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-106     2-111     3-109     4-108     5-107     6-112     7-117     8-123     9-124    10-116    11-100   
  1 Parkan Tomáš                   31.29  4.07/4    6.53/2   10.17/2   12.53/2   16.21/1*  19.05/1*  20.52/1*  24.46/1*  26.44/1*  29.48/1*  30.49/1*  31.29/1* 
    SJH Jindř. Hradec                     4.07/4    2.46/2    3.24/1*   2.36/2    3.28/1*   2.44/3    1.47/1*   3.54/2    1.58/1*   3.04/3    1.01/2    0.40/2  
  2 Teringl Vojtěch                32.32  3.02/1*   5.35/1*   9.29/1*  11.17/1*  17.47/2   20.03/2   22.16/2   25.47/2   27.51/2   30.40/2   31.52/2   32.32/2  
    OB Č. Budějovice                      3.02/1*   2.33/1*   3.54/3    1.48/1*   6.30/5    2.16/1*   2.13/4    3.31/1*   2.04/3    2.49/1*   1.12/4    0.40/2  
  3 Folprecht Lukáš                41.22  3.38/2    7.52/5   11.45/3   15.56/3   20.29/3   23.44/3   25.45/3   34.23/3   36.22/3   39.31/3   40.42/3   41.22/3  
    USK Praha                             3.38/2    4.14/5    3.53/2    4.11/5    4.33/3    3.15/5    2.01/2    8.38/6    1.59/2    3.09/4    1.11/3    0.40/2  
  4 Blažek Vojtěch                 43.17  4.09/6    7.25/4   16.21/5   22.14/5   25.42/4   28.14/4   31.07/4   36.41/4   38.47/4   41.44/4   42.41/4   43.17/4  
    SJH Jindř. Hradec                     4.09/6    3.16/4    8.56/7    5.53/6    3.28/1*   2.32/2    2.53/5    5.34/3    2.06/4    2.57/2    0.57/1*   0.36/1* 
  5 Stráský Přemysl                50.20  4.00/3    7.04/3   13.43/4   22.59/6   28.13/6   31.00/5   33.07/5   41.00/5   44.29/5   48.15/5   49.39/5   50.20/5  
    TJ Sokol Křemže                       4.00/3    3.04/3    6.39/5    9.16/7    5.14/4    2.47/4    2.07/3    7.53/5    3.29/6    3.46/5    1.24/5    0.41/5  
  6 Jaroš Jáchym                   57.15 13.01/7   18.03/7   23.07/7   26.13/7   33.03/7   37.10/7   40.09/7   47.01/6   50.20/6   54.59/6   56.29/6   57.15/6  
    OB Č. Budějovice                     13.01/7    5.02/6    5.04/4    3.06/3    6.50/6    4.07/6    2.59/6    6.52/4    3.19/5    4.39/6    1.30/6    0.46/6  
  7 Homolka Adam                   66.24  4.07/4    9.46/6   16.35/6   20.14/4   27.57/5   33.47/6   38.15/6   50.30/7   55.51/7   63.34/7   65.12/7   66.24/7  
    TJ Sokol Křemže                       4.07/4    5.39/7    6.49/6    3.39/4    7.43/7    5.50/7    4.28/7   12.15/7    5.21/7    7.43/7    1.38/7    1.12/7  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H14         4.2km    0m 9k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-112     2-110     3-105     4-101     5-119     6-138     7-124     8-136     9-100   
  1 Blažek Cyril                   39.25  4.23/1*   6.39/2    9.47/1*  12.06/1*  23.06/1*  26.16/1*  34.24/1*  37.10/1*  38.49/1*  39.25/1* 
    SJH Jindř. Hradec                     4.23/1*   2.16/3    3.08/1*   2.19/2   11.00/1*   3.10/1*   8.08/1*   2.46/1*   1.39/4    0.36/3  
  2 Pelc Tadeáš                    48.52  4.25/2    6.15/1*   9.52/2   12.09/2   29.55/2   33.41/2   42.54/2   46.43/2   48.15/2   48.52/2  
    OB Strakonice                         4.25/2    1.50/1*   3.37/2    2.17/1*  17.46/2    3.46/3    9.13/3    3.49/2    1.32/3    0.37/4  
  3 Kropáč Filip                   59.43  8.31/5   10.32/4   16.08/4   19.31/4   40.59/4   44.27/4   53.37/3   57.39/3   59.08/3   59.43/3  
    Kometa Kralovice                      8.31/5    2.01/2    5.36/4    3.23/3   21.28/4    3.28/2    9.10/2    4.02/3    1.29/2    0.35/2  
  4 Kándl Matěj                    62.24  6.40/3    9.09/3   14.17/3   19.08/3   37.34/3   43.42/3   55.27/4   60.27/4   61.52/4   62.24/4  
    KOB Dobřichovice                      6.40/3    2.29/4    5.08/3    4.51/4   18.26/3    6.08/4   11.45/4    5.00/4    1.25/1*   0.32/1* 
  5 Novák Vítek                   112.12  7.45/4   12.41/5   20.35/5   27.59/5   61.38/5   73.43/5  101.14/5  109.36/5  111.22/5  112.12/5  
    TJ Sokol Křemže                       7.45/4    4.56/5    7.54/5    7.24/5   33.39/5   12.05/5   27.31/5    8.22/5    1.46/5    0.50/5  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H16         5.0km    0m 13k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-104     2-110     3-120     4-108     5-101     6-115     7-144     8-134     9-132    10-114    11-124    12-137    13-100   
  1 Nouza Michal                   34.04  1.25/3    4.37/3    5.39/3    7.18/3   10.33/3   18.10/2   20.13/2   22.12/2   25.27/2   29.21/1*  30.26/1*  32.10/1*  33.32/1*  34.04/1* 
    SJH Jindř. Hradec                     1.25/3    3.12/3    1.02/3    1.39/3    3.15/3    7.37/1*   2.03/2    1.59/2    3.15/3    3.54/1*   1.05/1*   1.44/1*   1.22/2    0.32/4  
  2 Jelínek Kryštof                35.00  1.19/2    4.16/2    5.16/2    6.51/2   10.00/2   18.01/1*  19.56/1*  21.46/1*  24.58/1*  30.06/2   31.26/2   33.11/2   34.31/2   35.00/2  
    TJ Růžená                             1.19/2    2.57/1*   1.00/2    1.35/2    3.09/1*   8.01/2    1.55/1*   1.50/1*   3.12/1*   5.08/4    1.20/3    1.45/2    1.20/1*   0.29/2  
  3 Dundáček Karel                 37.29  1.05/1*   4.13/1*   5.10/1*   6.42/1*   9.52/1*  19.34/3   21.50/3   23.59/3   27.13/3   31.49/3   33.19/3   35.25/3   36.59/3   37.29/3  
    SJH Jindř. Hradec                     1.05/1*   3.08/2    0.57/1*   1.32/1*   3.10/2    9.42/3    2.16/3    2.09/3    3.14/2    4.36/2    1.30/4    2.06/4    1.34/4    0.30/3  
  4 Pelc Matyáš                    43.43  1.32/4    5.43/4    7.04/4    9.54/4   14.04/4   24.57/4   27.21/4   29.53/4   33.48/4   38.30/4   39.37/4   41.31/4   43.03/4   43.43/4  
    OB Strakonice                         1.32/4    4.11/5    1.21/4    2.50/4    4.10/4   10.53/4    2.24/4    2.32/4    3.55/4    4.42/3    1.07/2    1.54/3    1.32/3    0.40/5  
  5 Kozák Ondřej                   65.19  2.10/5    6.02/5    9.04/5   12.56/5   18.50/5   36.13/5   40.06/5   43.50/5   49.25/5   58.04/5   60.42/5   63.02/5   64.52/5   65.19/5  
    OB Č. Budějovice                      2.10/5    3.52/4    3.02/5    3.52/5    5.54/5   17.23/5    3.53/5    3.44/5    5.35/5    8.39/5    2.38/5    2.20/5    1.50/5    0.27/1* 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H21        10.4km    0m 21k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-110     2-109     3-108     4-101     5-121     6-129     7-130     8-143     9-135    10-127    11-139    12-141    13-131    14-126    15-144    16-133   
                                      17-132    18-114    19-124    20-137    21-100   
  1 Matějů Luboš                   66.13  3.55/1*   5.30/1*   6.40/1*   9.26/1*  18.46/1*  25.34/1*  27.47/1*  28.49/1*  33.19/1*  36.34/1*  39.56/1*  41.18/1*  43.19/1*  46.25/1*  50.50/1*  55.40/1* 
    SK Praga                              3.55/1*   1.35/2    1.10/2    2.46/1*   9.20/1*   6.48/1*   2.13/2    1.02/1*   4.30/1*   3.15/1*   3.22/1*   1.22/1*   2.01/1*   3.06/1*   4.25/1*   4.50/1* 
                                         57.17/1*  61.18/1*  62.29/1*  64.17/1*  65.36/1*  66.13/1* 
                                          1.37/2    4.01/1*   1.11/1*   1.48/3    1.19/2    0.37/6  
  2 Beneš Jan                      80.06  4.29/4    6.07/4    7.16/4   10.40/4   22.03/4   30.25/3   33.19/4   34.41/4   39.53/4   43.33/4   48.27/3   50.15/2   52.42/2   56.43/2   61.49/2   67.48/2  
    SJH Jindř. Hradec                     4.29/4    1.38/4    1.09/1*   3.24/5   11.23/4    8.22/3    2.54/6    1.22/4    5.12/4    3.40/2    4.54/2    1.48/4    2.27/3    4.01/3    5.06/3    5.59/3  
                                         69.31/2   74.07/2   76.11/2   78.01/2   79.32/2   80.06/2  
                                          1.43/4    4.36/3    2.04/7    1.50/4    1.31/3    0.34/3  
  3 Gregor Petr                    80.33  4.15/3    5.52/3    7.02/3   10.25/3   21.42/3   30.44/4   32.51/3   34.05/3   39.00/2   42.47/2   50.40/4   52.17/4   54.51/4   58.20/3   64.28/3   69.38/3  
    TJ Růžená                             4.15/3    1.37/3    1.10/2    3.23/4   11.17/3    9.02/6    2.07/1*   1.14/3    4.55/2    3.47/3    7.53/7    1.37/3    2.34/5    3.29/2    6.08/6    5.10/2  
                                         71.13/3   75.15/3   76.29/3   78.22/3   79.57/3   80.33/3  
                                          1.35/1*   4.02/2    1.14/3    1.53/6    1.35/4    0.36/4  
  4 Pova Ondřej                    85.08  3.58/2    5.30/1*   6.44/2    9.57/2   20.52/2   29.43/2   32.13/2   33.35/2   39.07/3   43.00/3   48.03/2   50.20/3   52.48/3   60.37/4   66.03/4   72.15/4  
    Kometa Kralovice                      3.58/2    1.32/1*   1.14/5    3.13/3   10.55/2    8.51/5    2.30/3    1.22/4    5.32/5    3.53/5    5.03/3    2.17/5    2.28/4    7.49/7    5.26/4    6.12/5  
                                         74.10/4   79.16/4   81.05/4   82.56/4   84.32/4   85.08/4  
                                          1.55/5    5.06/5    1.49/6    1.51/5    1.36/5    0.36/4  
  5 Blažek Zdeněk                  89.35  4.39/5    7.30/7    8.40/5   11.52/5   23.48/5   32.04/5   35.05/5   36.12/5   43.06/6   46.54/5   52.27/5   55.34/5   57.55/5   67.05/6   71.55/5   78.04/5  
    SJH Jindř. Hradec                     4.39/5    2.51/7    1.10/2    3.12/2   11.56/5    8.16/2    3.01/7    1.07/2    6.54/8    3.48/4    5.33/6    3.07/8    2.21/2    9.10/8    4.50/2    6.09/4  
                                         80.02/5   85.12/5   86.23/5   87.55/5   89.06/5   89.35/5  
                                          1.58/6    5.10/6    1.11/1*   1.32/1*   1.11/1*   0.29/1* 
  6 Pelc Václav                    94.29  5.16/7    7.29/6    9.26/7   12.51/6   24.59/6   33.29/6   36.16/6   37.46/6   42.48/5   47.09/6   58.02/7   60.37/7   63.15/7   68.21/7   74.20/7   81.25/6  
    OB Strakonice                         5.16/7    2.13/6    1.57/7    3.25/6   12.08/6    8.30/4    2.47/5    1.30/7    5.02/3    4.21/6   10.53/8    2.35/7    2.38/6    5.06/5    5.59/5    7.05/7  
                                         84.17/7   89.00/7   90.15/6   92.02/6   93.45/6   94.29/6  
                                          2.52/8    4.43/4    1.15/4    1.47/2    1.43/7    0.44/8  
  7 Blažek Vojtěch                 94.33  5.02/6    7.54/8    9.13/6   13.15/7   26.11/7   36.39/7   39.18/7   40.46/7   47.20/7   51.53/7   57.07/6   58.42/6   61.46/6   66.35/5   72.57/6   81.44/7  
    OS Písek                              5.02/6    2.52/8    1.19/6    4.02/7   12.56/7   10.28/8    2.39/4    1.28/6    6.34/7    4.33/7    5.14/4    1.35/2    3.04/8    4.49/4    6.22/7    8.47/8  
                                         83.24/6   88.47/6   90.15/6   92.18/7   94.03/7   94.33/7  
                                          1.40/3    5.23/7    1.28/5    2.03/7    1.45/8    0.30/2  
  8 Komárek Arnošt                105.18  5.20/8    7.13/5   10.26/8   14.28/8   28.29/8   38.31/8   43.03/8   44.40/8   50.43/8   55.36/8   61.00/8   63.30/8   66.19/8   72.41/8   79.33/8   86.33/8  
    SJH Jindř. Hradec                     5.20/8    1.53/5    3.13/8    4.02/7   14.01/8   10.02/7    4.32/8    1.37/8    6.03/6    4.53/8    5.24/5    2.30/6    2.49/7    6.22/6    6.52/8    7.00/6  
                                         89.22/8   98.10/8  100.40/8  102.56/8  104.38/8  105.18/8  
                                          2.49/7    8.48/8    2.30/8    2.16/8    1.42/6    0.40/7  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H21K        6.0km    0m 12k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-101     2-112     3-115     4-139     5-131     6-127     7-144     8-134     9-114    10-124    11-136    12-100   
  1 Oliinyk Illia                  53.21  2.19/2    5.45/2   12.52/1*  21.04/1*  24.51/1*  26.43/1*  33.44/1*  36.32/1*  46.34/1*  48.10/1*  51.16/1*  52.36/1*  53.21/1* 
    Sirius                                2.19/2    3.26/2    7.07/1*   8.12/1*   3.47/1*   1.52/2    7.01/2    2.48/2   10.02/2    1.36/2    3.06/2    1.20/1*   0.45/3  
  2 Kubák Martin ml.               61.20  3.18/3    7.03/3   20.46/3   31.13/3   35.39/3   37.26/2   44.06/2   46.41/2   55.26/2   56.56/2   59.20/2   60.44/2   61.20/2  
    SJH Jindř. Hradec                     3.18/3    3.45/3   13.43/3   10.27/2    4.26/2    1.47/1*   6.40/1*   2.35/1*   8.45/1*   1.30/1*   2.24/1*   1.24/2    0.36/1* 
  3 Žákovec Jan                    69.19  2.05/1*   5.13/1*  15.33/2   30.13/2   35.19/2   37.30/3   46.17/3   49.20/3   60.32/3   62.44/3   67.00/3   68.38/3   69.19/3  
    Kometa Kralovice                      2.05/1*   3.08/1*  10.20/2   14.40/3    5.06/3    2.11/3    8.47/3    3.03/3   11.12/3    2.12/3    4.16/3    1.38/3    0.41/2  
    Kolařík Petr               DISK       3.50/     8.58/         /         /         /         /         /         /         /    24.46/    28.35/    30.06/    30.45/   
    Velkomoravský klub Uh. Htadiště       3.50/     5.08/         /         /         /         /         /         /         /         /     3.49/     1.31/     0.39/   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H35         6.9km    0m 15k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-107     2-120     3-125     4-108     5-113     6-121     7-142     8-139     9-127    10-144    11-134    12-118    13-114    14-137    15-100   
  1 Pilař Karel                    54.19  2.10/1*   6.07/4    7.25/4    8.23/4   11.53/2   21.37/2   24.43/2   27.57/1*  31.33/1*  38.30/1*  41.03/1*  45.23/1*  49.12/1*  52.06/1*  53.39/1*  54.19/1* 
    KČT Aš                                2.10/1*   3.57/7    1.18/4    0.58/6    3.30/1*   9.44/1*   3.06/3    3.14/2    3.36/1*   6.57/2    2.33/4    4.20/2    3.49/1*   2.54/2    1.33/2    0.40/5  
  2 Ševčík Marek                   58.30  2.24/3    5.49/2    7.19/3    7.59/2   11.47/1*  21.34/1*  25.36/4   30.24/3   34.24/3   41.26/3   43.44/3   48.25/3   52.51/2   56.07/2   57.51/2   58.30/2  
    SKP Č. Budějovice                     2.24/3    3.25/3    1.30/7    0.40/2    3.48/4    9.47/4    4.02/7    4.48/6    4.00/2    7.02/3    2.18/3    4.41/6    4.26/6    3.16/7    1.44/4    0.39/4  
  3 Kopecky Martin                 58.35  2.22/2    5.47/1*   7.03/1*   7.55/1*  11.54/3   22.03/4   25.50/5   29.10/2   33.51/2   41.16/2   43.19/2   48.01/2   53.00/3   56.09/3   58.01/3   58.35/3  
    OS Písek                              2.22/2    3.25/3    1.16/3    0.52/5    3.59/5   10.09/5    3.47/6    3.20/3    4.41/3    7.25/5    2.03/2    4.42/7    4.59/7    3.09/5    1.52/5    0.34/2  
  4 Hartvich Otto                  60.38  2.35/4    6.24/6    7.45/5    9.04/7   13.18/6   24.49/7   27.42/6   30.32/4   36.56/4   44.15/5   46.58/5   51.28/5   55.18/5   58.25/5   59.57/4   60.38/4  
    OS Písek                              2.35/4    3.49/6    1.21/5    1.19/8    4.14/6   11.31/7    2.53/2    2.50/1*   6.24/8    7.19/4    2.43/6    4.30/4    3.50/2    3.07/4    1.32/1*   0.41/6  
  5 Kříž Dušan                     60.52  3.09/7    6.42/7    8.05/6    8.54/5   12.39/5   22.23/5   25.35/3   31.36/5   37.22/5   43.45/4   46.47/4   51.22/4   55.16/4   57.51/4   60.19/5   60.52/5  
    Kometa Kralovice                      3.09/7    3.33/5    1.23/6    0.49/4    3.45/3    9.44/1*   3.12/4    6.01/7    5.46/6    6.23/1*   3.02/8    4.35/5    3.54/3    2.35/1*   2.28/7    0.33/1* 
  6 Ruda Petr                      61.54  3.15/8    6.16/5    8.26/7    9.03/6   13.28/7   23.41/6   27.53/7   32.16/6   37.23/6   45.00/6   47.44/6   52.11/6   56.25/6   59.25/6   61.17/6   61.54/6  
    SC vebr-sport                         3.15/8    3.01/1*   2.10/8    0.37/1*   4.25/7   10.13/6    4.12/8    4.23/4    5.07/5    7.37/6    2.44/7    4.27/3    4.14/4    3.00/3    1.52/5    0.37/3  
  7 Princ David                    63.48  2.35/4    5.54/3    7.07/2    8.16/3   11.55/4   21.40/3   24.24/1*  33.40/7   39.27/7   47.36/7   49.38/7   53.55/7   58.09/7   61.24/7   63.07/7   63.48/7  
    SK Technik Č. Budějovice              2.35/4    3.19/2    1.13/1*   1.09/7    3.39/2    9.45/3    2.44/1*   9.16/8    5.47/7    8.09/7    2.02/1*   4.17/1*   4.14/4    3.15/6    1.43/3    0.41/6  
  8 Mareš Ladislav                 75.30  2.38/6    7.36/8    8.51/8    9.34/8   14.41/8   30.53/8   34.39/8   39.04/8   44.03/8   52.46/8   55.24/8   60.39/8   65.43/8   71.52/8   74.48/8   75.30/8  
    Tesil Milevsko                        2.38/6    4.58/8    1.15/2    0.43/3    5.07/8   16.12/8    3.46/5    4.25/5    4.59/4    8.43/8    2.38/5    5.15/8    5.04/8    6.09/8    2.56/8    0.42/8  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H45         6.0km    0m 12k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-101     2-112     3-115     4-139     5-131     6-127     7-144     8-134     9-114    10-124    11-136    12-100   
  1 Parkan Jiří                    50.22  2.02/2    4.42/2   11.27/1*  18.56/1*  22.53/1*  24.48/1*  31.59/1*  34.05/1*  42.53/1*  45.46/1*  48.21/1*  49.45/1*  50.22/1* 
    SJH Jindř. Hradec                     2.02/2    2.40/2    6.45/1*   7.29/1*   3.57/2    1.55/3    7.11/1*   2.06/1*   8.48/1*   2.53/8    2.35/1*   1.24/2    0.37/1* 
  2 Nouza Petr                     51.27  1.55/1*   4.24/1*  12.15/3   20.40/2   24.35/2   26.17/2   33.33/2   36.00/2   44.55/2   46.33/2   49.19/2   50.43/2   51.27/2  
    SJH Jindř. Hradec                     1.55/1*   2.29/1*   7.51/3    8.25/2    3.55/1*   1.42/1*   7.16/2    2.27/2    8.55/2    1.38/1*   2.46/3    1.24/2    0.44/5  
  3 Kándl Filip                    55.45  2.16/3    5.42/4   13.42/4   22.56/3   26.54/3   29.00/3   36.55/3   39.30/3   49.11/3   50.51/3   53.31/3   55.06/3   55.45/3  
    KOB Dobřichovice                      2.16/3    3.26/5    8.00/4    9.14/4    3.58/3    2.06/4    7.55/3    2.35/3    9.41/3    1.40/3    2.40/2    1.35/5    0.39/4  
  4 Poltoratskyi Denys             60.25  2.23/4    5.08/3   12.00/2   24.42/4   29.18/4   31.04/4   39.32/4   43.01/4   53.02/4   54.41/4   58.02/4   59.48/4   60.25/4  
    Sirius                                2.23/4    2.45/3    6.52/2   12.42/8    4.36/4    1.46/2    8.28/5    3.29/5   10.01/4    1.39/2    3.21/6    1.46/6    0.37/1* 
  5 Honsa Luděk                    71.43  3.36/8    7.28/7   17.03/6   26.15/5   39.31/7   42.18/7   50.44/7   53.54/7   65.04/6   66.53/6   69.43/5   71.06/5   71.43/5  
    ABK Č. Budějovice                     3.36/8    3.52/7    9.35/6    9.12/3   13.16/9    2.47/6    8.26/4    3.10/4   11.10/5    1.49/4    2.50/4    1.23/1*   0.37/1* 
  6 Soudek Vojtěch                 73.05  3.33/7    6.59/6   16.02/5   27.06/6   33.12/5   36.59/6   46.24/5   50.35/5   65.27/7   67.40/7   70.48/7   72.16/6   73.05/6  
    SK Technik Č. Budějovice              3.33/7    3.26/5    9.03/5   11.04/6    6.06/6    3.47/8    9.25/6    4.11/8   14.52/8    2.13/7    3.08/5    1.28/4    0.49/6  
  7 Heřman Daniel                  73.19  3.09/5    6.22/5   18.29/7   28.48/7   33.55/6   36.29/5   46.40/6   50.50/6   64.13/5   66.11/5   70.22/6   72.30/7   73.19/7  
    TJ Sokol Křemže                       3.09/5    3.13/4   12.07/8   10.19/5    5.07/5    2.34/5   10.11/7    4.10/7   13.23/6    1.58/5    4.11/8    2.08/8    0.49/6  
  8 Váňa Richard                   82.28  3.18/6    8.03/8   22.05/8   33.43/8   40.54/8   43.42/8   55.39/8   59.31/8   73.22/8   75.23/8   79.26/8   81.25/8   82.28/8  
    OS Písek                              3.18/6    4.45/8   14.02/9   11.38/7    7.11/7    2.48/7   11.57/8    3.52/6   13.51/7    2.01/6    4.03/7    1.59/7    1.03/9  
  9 Prox Jakub                    114.25 12.31/9   19.05/9   31.05/9   51.15/9   59.10/9   64.27/9   77.36/9   83.33/9  101.57/9  105.26/9  111.12/9  113.30/9  114.25/9  
    OB Říčany                            12.31/9    6.34/9   12.00/7   20.10/9    7.55/8    5.17/9   13.09/9    5.57/9   18.24/9    3.29/9    5.46/9    2.18/9    0.55/8  
    Jaroš Jakub                DISK-LIM.  5.34/     9.32/    33.49/    65.33/    75.56/    79.47/    93.52/   103.53/   120.46/   126.10/   132.19/   134.45/   135.55/   
    OB Č. Budějovice                      5.34/     3.58/    24.17/    31.44/    10.23/     3.51/    14.05/    10.01/    16.53/     5.24/     6.09/     2.26/     1.10/   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H55         5.0km    0m 13k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-104     2-110     3-120     4-108     5-101     6-115     7-144     8-134     9-132    10-114    11-124    12-137    13-100   
  1 Kopecký Zdeněk                 48.35  1.47/2    6.16/2    7.39/2    9.44/2   14.22/2   26.17/1*  29.42/1*  32.10/1*  36.56/1*  42.38/1*  44.16/1*  46.17/1*  47.51/1*  48.35/1* 
    OK Jihlava                            1.47/2    4.29/5    1.23/2    2.05/1*   4.38/4   11.55/1*   3.25/1*   2.28/1*   4.46/2    5.42/1*   1.38/1*   2.01/1*   1.34/1*   0.44/5  
  2 Gurka Jiří                     55.50  3.57/9    8.24/8   10.04/7   12.30/7   17.03/5   29.22/4   32.47/3   36.31/3   42.13/4   48.14/3   50.30/3   52.54/3   55.07/3   55.50/2  
    SOK TJ Turnov                         3.57/9    4.27/4    1.40/5    2.26/3    4.33/3   12.19/2    3.25/1*   3.44/7    5.42/4    6.01/2    2.16/5    2.24/3    2.13/5    0.43/4  
  3 Veljačik Pavel                 55.57  1.36/1*   5.36/1*   6.56/1*   9.13/1*  14.21/1*  28.24/3   31.51/2   34.39/2   40.05/2   47.48/2   49.33/2   52.21/2   54.49/2   55.57/3  
    OK Sparta Praha                       1.36/1*   4.00/1*   1.20/1*   2.17/2    5.08/5   14.03/4    3.27/4    2.48/3    5.26/3    7.43/5    1.45/3    2.48/5    2.28/7    1.08/9  
  4 Nosek Vladimír                 57.02  2.44/8    6.55/4    8.32/4   11.01/4   15.22/3   30.20/5   34.17/4   37.17/4   41.41/3   50.45/4   52.25/4   54.37/4   56.28/4   57.02/4  
    SJH Jindř. Hradec                     2.44/8    4.11/2    1.37/4    2.29/4    4.21/1*  14.58/5    3.57/7    3.00/4    4.24/1*   9.04/7    1.40/2    2.12/2    1.51/2    0.34/1* 
  5 Kraus Ota                      60.43  2.13/5    7.18/6    9.06/6   11.49/5   17.40/6   33.03/6   36.29/6   39.42/6   45.46/6   52.19/5   54.46/5   57.49/5   59.54/5   60.43/5  
    TJ Sokol Troja                        2.13/5    5.05/6    1.48/6    2.43/6    5.51/6   15.23/6    3.26/3    3.13/5    6.04/5    6.33/3    2.27/8    3.03/6    2.05/4    0.49/6  
  6 Musil Jan                      66.13  2.11/4    6.36/3    8.09/3   10.56/3   15.26/4   28.12/2   34.36/5   37.22/5   44.50/5   58.47/6   60.59/6   63.30/6   65.32/6   66.13/6  
    SKP Č. Budějovice                     2.11/4    4.25/3    1.33/3    2.47/7    4.30/2   12.46/3    6.24/9    2.46/2    7.28/8   13.57/8    2.12/4    2.31/4    2.02/3    0.41/3  
  7 Balek Zdeněk                   70.05  2.20/7    8.52/9   11.39/9   14.15/9   20.09/8   38.52/9   42.42/9   47.36/9   54.12/8   61.23/7   63.49/7   67.10/7   69.26/7   70.05/7  
    OS Písek                              2.20/7    6.32/9    2.47/9    2.36/5    5.54/7   18.43/9    3.50/6    4.54/9    6.36/7    7.11/4    2.26/7    3.21/8    2.16/6    0.39/2  
  8 Pšenička Miloslav              75.04  2.18/6    8.06/7   10.37/8   14.08/8   20.43/9   38.24/8   42.36/8   47.22/8   56.42/9   65.38/8   68.01/8   71.32/8   74.05/8   75.04/8  
    SK Technik Č. Budějovice              2.18/6    5.48/8    2.31/8    3.31/9    6.35/9   17.41/7    4.12/8    4.46/8    9.20/9    8.56/6    2.23/6    3.31/9    2.33/8    0.59/8  
  9 Muchl Vladimír                 77.11  2.02/3    7.11/5    9.04/5   11.58/6   18.17/7   36.50/7   40.35/7   44.13/7   50.48/7   67.12/9   70.06/9   73.26/9   76.13/9   77.11/9  
    OB Strakonice                         2.02/3    5.09/7    1.53/7    2.54/8    6.19/8   18.33/8    3.45/5    3.38/6    6.35/6   16.24/9    2.54/9    3.20/7    2.47/9    0.58/7  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H65         3.4km    0m 9k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-102     2-110     3-120     4-125     5-108     6-132     7-118     8-114     9-100   
  1 Šafařík Bedřich                42.04  2.50/3   10.57/2   12.56/2   14.59/1*  15.59/1*  27.22/1*  28.49/1*  35.09/1*  41.20/1*  42.04/1* 
    OS Písek                              2.50/3    8.07/4    1.59/1*   2.03/1*   1.00/1*  11.23/1*   1.27/1*   6.20/1*   6.11/1*   0.44/1* 
  2 Denemarek Oldřich              50.23  2.34/2   10.29/1*  12.51/1*  15.13/2   16.33/2   30.34/2   32.21/2   42.10/2   49.26/2   50.23/2  
    BETA URSUS Orienteering               2.34/2    7.55/2    2.22/3    2.22/3    1.20/3   14.01/3    1.47/2    9.49/5    7.16/2    0.57/2  
  3 Křenek Aleš                    52.43  6.24/5   14.28/5   16.45/4   19.26/4   20.39/4   34.22/3   36.37/3   43.42/3   51.16/3   52.43/3  
    OB Č. Budějovice                      6.24/5    8.04/3    2.17/2    2.41/4    1.13/2   13.43/2    2.15/3    7.05/2    7.34/4    1.27/4  
  4 Fiala Miloš                    60.37  2.18/1*  11.31/3   14.52/3   17.53/3   19.19/3   39.42/4   42.00/4   50.48/4   59.06/4   60.37/4  
    OB Kašperské Hory                     2.18/1*   9.13/5    3.21/5    3.01/5    1.26/4   20.23/6    2.18/5    8.48/4    8.18/5    1.31/5  
  5 Rakovec Miloš                  62.08  8.06/6   15.48/6   18.37/6   20.52/5   22.30/5   42.49/6   45.05/5   53.28/5   60.47/5   62.08/5  
    OK Sparta Praha                       8.06/6    7.42/1*   2.49/4    2.15/2    1.38/5   20.19/5    2.16/4    8.23/3    7.19/3    1.21/3  
  6 Matějů Ivan                    68.01  3.12/4   14.05/4   17.40/5   20.58/6   22.41/6   42.12/5   45.30/6   55.55/6   66.11/6   68.01/6  
    Slovan Praha                          3.12/4   10.53/6    3.35/6    3.18/6    1.43/6   19.31/4    3.18/6   10.25/6   10.16/6    1.50/6  
    Hájek Jan                  DISK       2.44/     7.26/     9.02/    10.48/         /    21.02/    22.28/    28.43/    34.19/    34.55/   
    KČT Aš                                2.44/     4.42/     1.36/     1.46/         /         /     1.26/     6.15/     5.36/     0.36/   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H75         3.4km    0m 9k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-102     2-110     3-120     4-125     5-108     6-132     7-118     8-114     9-100   
  1 Gřunděl Ivan                   73.51  3.33/1*  12.28/1*  15.47/1*  19.07/1*  20.38/1*  42.50/1*  45.59/1*  60.03/1*  71.51/1*  73.51/1* 
    SJH Jindř. Hradec                     3.33/1*   8.55/1*   3.19/1*   3.20/1*   1.31/1*  22.12/1*   3.09/1*  14.04/1*  11.48/1*   2.00/1* 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: HA          8.7km    0m 17k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-120     2-109     3-108     4-132     5-138     6-119     7-128     8-129     9-143    10-127    11-126    12-144    13-134    14-133    15-124    16-136   
                                      17-100   
  1 Falk Stefan                    61.25  4.43/1*   5.40/1*   6.43/1*  13.13/1*  15.27/1*  17.55/1*  28.28/1*  29.27/1*  33.10/1*  38.53/1*  40.48/1*  45.47/1*  47.55/1*  52.05/1*  57.05/1*  59.27/1* 
    NF Linz                               4.43/1*   0.57/2    1.03/1*   6.30/1*   2.14/2    2.28/1*  10.33/1*   0.59/1*   3.43/3    5.43/1*   1.55/1*   4.59/1*   2.08/2    4.10/1*   5.00/2    2.22/1* 
                                         60.47/1*  61.25/1* 
                                          1.20/3    0.38/3  
  2 Gittmaier Thomas               65.43  5.31/3    6.23/3    7.46/3   15.41/3   17.40/3   20.35/3   31.14/2   32.31/2   35.17/2   41.42/2   43.57/2   50.23/2   52.18/2   56.44/2   61.18/2   63.50/2  
    HSV Ried                              5.31/3    0.52/1*   1.23/3    7.55/4    1.59/1*   2.55/6   10.39/2    1.17/2    2.46/1*   6.25/3    2.15/2    6.26/6    1.55/1*   4.26/2    4.34/1*   2.32/2  
                                         65.08/2   65.43/2  
                                          1.18/1*   0.35/1* 
  3 Hulec Filip                    70.43  5.22/2    6.19/2    7.35/2   14.49/2   17.18/2   19.54/2   32.13/3   33.36/3   37.11/3   43.32/3   45.51/3   51.54/3   54.27/3   59.39/3   65.41/3   68.34/3  
    SKP Č. Budějovice                     5.22/2    0.57/2    1.16/2    7.14/2    2.29/3    2.36/2   12.19/4    1.23/3    3.35/2    6.21/2    2.19/3    6.03/4    2.33/3    5.12/3    6.02/4    2.53/6  
                                         70.06/3   70.43/3  
                                          1.32/4    0.37/2  
  4 Eschlböck Rainer               78.02  5.49/4    6.56/4    8.31/4   16.00/4   18.50/4   21.30/4   34.15/4   35.44/4   39.46/4   48.00/4   50.48/4   57.12/4   60.34/4   66.20/4   72.46/4   75.35/4  
    NF Linz                               5.49/4    1.07/5    1.35/4    7.29/3    2.50/5    2.40/3   12.45/5    1.29/4    4.02/4    8.14/7    2.48/4    6.24/5    3.22/5    5.46/6    6.26/7    2.49/4  
                                         77.21/4   78.02/4  
                                          1.46/6    0.41/6  
  5 Obernberger Michael            81.18  8.33/8   10.38/8   12.27/8   21.43/7   24.34/7   29.05/7   40.59/6   43.55/6   48.19/6   54.55/6   58.06/6   63.34/6   66.12/6   71.42/5   76.48/5   79.20/5  
    NF Linz                               8.33/8    2.05/7    1.49/6    9.16/5    2.51/6    4.31/7   11.54/3    2.56/7    4.24/6    6.36/4    3.11/7    5.28/2    2.38/4    5.30/5    5.06/3    2.32/2  
                                         80.39/5   81.18/5  
                                          1.19/2    0.39/4  
  6 Grozak Mike                    83.11  7.01/6    9.00/6   10.55/6   21.07/6   23.54/6   26.41/6   39.37/5   42.22/5   46.40/5   53.39/5   56.42/5   62.25/5   65.48/5   71.44/6   78.06/6   80.55/6  
    Grozak                                7.01/6    1.59/6    1.55/7   10.12/6    2.47/4    2.47/4   12.56/6    2.45/6    4.18/5    6.59/5    3.03/5    5.43/3    3.23/6    5.56/7    6.22/6    2.49/4  
                                         82.31/6   83.11/6  
                                          1.36/5    0.40/5  
  7 Falk Martin                    92.05  6.32/5    7.37/5    9.12/5   19.48/5   22.41/5   25.31/5   41.43/7   44.15/7   50.06/7   57.39/7   60.43/7   68.26/7   75.10/7   80.31/7   86.40/7   89.33/7  
    NF Linz                               6.32/5    1.05/4    1.35/4   10.36/7    2.53/7    2.50/5   16.12/7    2.32/5    5.51/7    7.33/6    3.04/6    7.43/7    6.44/8    5.21/4    6.09/5    2.53/6  
                                         91.20/7   92.05/7  
                                          1.47/7    0.45/7  
  8 Gruber Rudi                   123.06  7.27/7    9.38/7   12.07/7   26.08/8   30.38/8   35.46/8   55.47/8   59.49/8   66.46/8   78.17/8   83.12/8   92.27/8   98.09/8  106.45/8  115.32/8  119.51/8  
    NF Linz                               7.27/7    2.11/8    2.29/8   14.01/8    4.30/8    5.08/8   20.01/8    4.02/8    6.57/8   11.31/8    4.55/8    9.15/8    5.42/7    8.36/8    8.47/8    4.19/8  
                                        122.09/8  123.06/8  
                                          2.18/8    0.57/8  
    Stadler Siegfried          DISK       4.20/     5.04/     6.07/    11.38/    13.29/    15.39/         /         /         /    21.52/    23.44/    27.46/    29.57/    33.42/    37.45/    39.40/   
    NF Linz                               4.20/     0.44/     1.03/     5.31/     1.51/     2.10/         /         /         /         /     1.52/     4.02/     2.11/     3.45/     4.03/     1.55/   
                                         40.40/    41.11/   
                                          1.00/     0.31/   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: HBK         3.6km    0m 10k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-104     2-112     3-113     4-119     5-115     6-144     7-134     8-118     9-137    10-100   
  1 Falkner Wolfgang               42.56  3.56/6    7.18/3    8.48/2   16.19/1*  17.21/1*  20.58/1*  24.40/1*  31.24/1*  38.52/1*  42.14/1*  42.56/1* 
    Falkner                               3.56/6    3.22/1*   1.30/1*   7.31/1*   1.02/1*   3.37/1*   3.42/1*   6.44/1*   7.28/1*   3.22/3    0.42/2  
  2 Ash Adam                       51.24  2.06/1*   5.58/1*   7.32/1*  20.04/2   21.50/2   26.12/2   30.02/2   37.58/2   48.07/2   50.48/2   51.24/2  
    OC České Budějovice                   2.06/1*   3.52/2    1.34/2   12.32/2    1.46/3    4.22/2    3.50/2    7.56/2   10.09/4    2.41/1*   0.36/1* 
  3 Bouček Václav                  58.28  2.47/2    7.50/4    9.53/4   22.44/3   24.05/3   29.25/3   34.33/3   43.24/3   53.26/3   57.00/3   58.28/3  
    OC České Budějovice                   2.47/2    5.03/4    2.03/4   12.51/3    1.21/2    5.20/4    5.08/4    8.51/4   10.02/3    3.34/4    1.28/6  
  4 Wagner Max                     66.08  2.48/3    7.07/2    9.03/3   24.29/4   26.17/4   40.07/4   43.59/4   52.00/4   61.43/4   65.04/4   66.08/4  
    NF Linz                               2.48/3    4.19/3    1.56/3   15.26/5    1.48/4   13.50/6    3.52/3    8.01/3    9.43/2    3.21/2    1.04/3  
  5 Fierlinger Adi                 73.26  2.52/4    8.24/5   11.14/5   30.59/5   34.09/5   40.53/5   46.21/5   56.55/5   68.29/5   72.03/5   73.26/5  
    NF Linz                               2.52/4    5.32/6    2.50/5   19.45/6    3.10/6    6.44/5    5.28/6   10.34/5   11.34/6    3.34/4    1.23/5  
  6 Pich Josef                     99.29  3.39/5    9.05/6   46.02/6   59.04/6   61.07/6   66.09/6   71.36/6   82.57/6   93.53/6   98.07/6   99.29/6  
    OB Strakonice                         3.39/5    5.26/5   36.57/6   13.02/4    2.03/5    5.02/3    5.27/5   11.21/6   10.56/5    4.14/6    1.22/4  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: HBL         6.9km    0m 15k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-107     2-120     3-125     4-108     5-113     6-121     7-142     8-139     9-127    10-144    11-134    12-118    13-114    14-137    15-100   
  1 Gittmaier Georg                62.55  2.27/1*   6.25/1*   8.17/1*   9.05/1*  13.20/1*  24.11/1*  27.23/1*  30.31/1*  35.05/1*  42.47/1*  45.34/1*  51.45/1*  56.26/1*  60.13/1*  62.11/1*  62.55/1* 
    HSV Ried                              2.27/1*   3.58/1*   1.52/5    0.48/2    4.15/2   10.51/1*   3.12/2    3.08/1*   4.34/2    7.42/1*   2.47/3    6.11/5    4.41/2    3.47/3    1.58/1*   0.44/3  
  2 Hones Sepp                     67.15  2.54/4    7.34/4    9.05/4    9.49/3   13.51/2   25.07/2   28.17/2   36.28/3   40.52/3   48.36/2   51.10/2   56.13/2   60.42/2   64.03/2   66.36/2   67.15/2  
    HSV Ried                              2.54/4    4.40/5    1.31/1*   0.44/1*   4.02/1*  11.16/2    3.10/1*   8.11/8    4.24/1*   7.44/2    2.34/2    5.03/1*   4.29/1*   3.21/1*   2.33/6    0.39/2  
  3 Blabla Zdeněk                  74.07  2.46/2    7.02/2    8.35/2    9.28/2   13.52/3   25.53/3   29.39/3   33.25/2   38.23/2   50.39/3   53.39/3   59.59/3   66.17/3   70.41/3   73.07/3   74.07/3  
    SKP Č. Budějovice                     2.46/2    4.16/2    1.33/2    0.53/3    4.24/3   12.01/3    3.46/3    3.46/2    4.58/4   12.16/6    3.00/5    6.20/7    6.18/4    4.24/5    2.26/4    1.00/7  
  4 Grill Michael                  79.23  2.49/3    7.12/3    9.04/3    9.59/4   15.00/4   28.35/4   32.52/4   39.22/4   44.14/4   55.44/5   58.04/5   63.54/5   69.26/4   76.39/4   78.39/4   79.23/4  
    NF Wien                               2.49/3    4.23/4    1.52/5    0.55/4    5.01/5   13.35/4    4.17/4    6.30/7    4.52/3   11.30/5    2.20/1*   5.50/3    5.32/3    7.13/8    2.00/2    0.44/3  
  5 Mair Alois                     81.12  3.20/6    8.24/7   10.15/7   11.10/5   16.11/5   30.10/5   35.21/5   39.39/5   44.42/5   57.46/7   60.52/7   67.03/7   73.29/6   77.43/5   80.09/5   81.12/5  
    NF Linz                               3.20/6    5.04/7    1.51/4    0.55/4    5.01/5   13.59/5    5.11/6    4.18/4    5.03/5   13.04/7    3.06/6    6.11/5    6.26/5    4.14/4    2.26/4    1.03/8  
  6 Bláha Petr                     81.13  3.17/5    8.19/6   10.12/6   11.18/6   16.34/7   31.45/7   37.03/7   40.49/7   46.19/7   57.17/6   60.38/6   66.41/6   73.26/5   78.14/6   80.19/6   81.13/6  
    Sokol Pražák                          3.17/5    5.02/6    1.53/7    1.06/7    5.16/7   15.11/7    5.18/7    3.46/2    5.30/7   10.58/4    3.21/7    6.03/4    6.45/7    4.48/6    2.05/3    0.54/5  
  7 Ziegerhofer Othmar             82.16  3.45/8    8.02/5    9.37/5   11.24/7   16.11/5   30.17/6   35.26/6   40.40/6   45.49/6   54.10/4   56.58/4   62.29/4   75.35/7   79.06/7   81.39/7   82.16/7  
    NF Linz                               3.45/8    4.17/3    1.35/3    1.47/8    4.47/4   14.06/6    5.09/5    5.14/6    5.09/6    8.21/3    2.48/4    5.31/2   13.06/8    3.31/2    2.33/6    0.37/1* 
  8 Pühringer Dieter               94.01  3.26/7    8.34/8   10.37/8   11.40/8   18.00/8   34.23/8   41.07/8   45.47/8   53.25/8   66.44/8   70.57/8   78.10/8   84.52/8   90.13/8   93.03/8   94.01/8  
    NF Linz                               3.26/7    5.08/8    2.03/8    1.03/6    6.20/8   16.23/8    6.44/8    4.40/5    7.38/8   13.19/8    4.13/8    7.13/8    6.42/6    5.21/7    2.50/8    0.58/6  
    Bouček Jakub               DISK       2.45/     8.37/    12.30/    13.55/    21.53/         /         /         /         /         /         /    31.47/         /         /         /    42.55/   
    OC České Budějovice                   2.45/     5.52/     3.53/     1.25/     7.58/         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    Treml Peter                DISK       3.22/     8.20/    10.08/    11.14/    16.52/    31.33/    35.56/    46.52/    51.47/    66.24/    70.07/    78.07/    85.52/    91.52/         /    96.38/   
    NF Linz                               3.22/     4.58/     1.48/     1.06/     5.38/    14.41/     4.23/    10.56/     4.55/    14.37/     3.43/     8.00/     7.45/     6.00/         /         /   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: HDR         2.0km    0m 6k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-103     2-106     3-111     4-117     5-123     6-100   
  1 Němec Matouš                   27.52  4.20/2    6.50/2   11.17/1*  15.32/1*  21.51/1*  26.57/1*  27.52/1* 
                                          4.20/2    2.30/3    4.27/2    4.15/1*   6.19/1*   5.06/3    0.55/2  
  2 Kubáková Laura                 30.58  5.23/8    7.56/7   12.21/2   16.37/2   24.32/2   29.36/2   30.58/2  
    SJH Jindř. Hradec                     5.23/8    2.33/5    4.25/1*   4.16/2    7.55/5    5.04/2    1.22/9  
  3 Proxová Veronika               33.29  4.27/3    7.05/3   12.48/3   17.32/3   24.59/3   32.10/3   33.29/3  
    OB Říčany                             4.27/3    2.38/7    5.43/3    4.44/4    7.27/3    7.11/8    1.19/8  
  4 Šedivý Martin                  33.46  4.02/1*   6.20/1*  14.20/4   19.00/4   28.18/4   32.50/4   33.46/4  
    OB Č. Budějovice                      4.02/1*   2.18/2    8.00/8    4.40/3    9.18/9    4.32/1*   0.56/3  
  5 Oliinyk Anna                   39.42  5.13/7    8.33/8   15.11/5   21.27/5   31.37/5   38.29/5   39.42/5  
                                          5.13/7    3.20/8    6.38/4    6.16/7   10.10/10   6.52/7    1.13/7  
  6 Teringlová Veronika            41.09  4.49/4    7.25/6   17.18/6   25.28/7   33.52/6   40.19/6   41.09/6  
    OB Č. Budějovice                      4.49/4    2.36/6    9.53/10   8.10/11   8.24/6    6.27/5    0.50/1* 
  7 Míka Tomáš                     41.38  4.52/5    7.23/4   17.23/7   25.27/6   34.06/8   40.37/8   41.38/7  
    OB Č. Budějovice                      4.52/5    2.31/4   10.00/11   8.04/9    8.39/7    6.31/6    1.01/5  
  8 Procházková Veronika           41.57  5.08/6    7.23/4   17.23/7   25.31/8   34.10/9   40.35/7   41.57/8  
    OB Č. Budějovice                      5.08/6    2.15/1*  10.00/11   8.08/10   8.39/7    6.25/4    1.22/9  
  9 Komárková Ondřejka             42.14  8.25/12  12.38/10  20.19/10  26.26/9   34.03/7   41.17/9   42.14/9  
    SJH Jindř. Hradec                     8.25/12   4.13/11   7.41/5    6.07/6    7.37/4    7.14/9    0.57/4  
 10 Jungvirtová Tereza             45.00 10.25/14  13.56/13  21.53/11  27.18/11  34.28/10  43.58/10  45.00/10 
    TJ Sokol Křemže                      10.25/14   3.31/9    7.57/7    5.25/5    7.10/2    9.30/13   1.02/6  
 11 Kužel Tomáš                    50.07  8.11/10  11.43/9   19.27/9   26.50/10  39.16/11  48.23/11  50.07/11 
                                          8.11/10   3.32/10   7.44/6    7.23/8   12.26/11   9.07/11   1.44/11 
 12 Matějů Antonín                 57.44  8.22/11  13.28/12  24.02/14  32.16/14  47.07/12  55.45/12  57.44/12 
    SK Praga                              8.22/11   5.06/13  10.34/14   8.14/12  14.51/12   8.38/10   1.59/12 
 13 Janků Zuzana                   60.49  7.20/9   12.46/11  23.00/13  31.18/12  48.51/13  58.12/13  60.49/13 
                                          7.20/9    5.26/14  10.14/13   8.18/13  17.33/14   9.21/12   2.37/15 
 14 Šebianová Adélka               67.02  9.22/13  14.08/14  22.36/12  32.08/13  54.42/14  65.03/14  67.02/14 
    Kometa Kralovice                      9.22/13   4.46/12   8.28/9    9.32/14  22.34/15  10.21/14   1.59/12 
 15 Šedivý Hynek                   81.47 10.36/15  16.14/15  39.51/15  50.37/15  66.58/15  79.15/15  81.47/15 
    OB Č. Budějovice                     10.36/15   5.38/15  23.37/15  10.46/15  16.21/13  12.17/15   2.32/14 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: HF          2.0km    0m 6k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-103     2-106     3-111     4-117     5-123     6-100   
  1 Míka Ondřej                    32.12  3.42/1*   6.14/1*  11.18/1*  17.21/1*  24.35/1*  31.33/1*  32.12/1* 
    OB Č. Budějovice                      3.42/1*   2.32/2    5.04/1*   6.03/3    7.14/2    6.58/2    0.39/1* 
  2 Minařík František              33.22  5.09/2    7.16/2   12.24/2   18.19/2   25.41/2   32.40/2   33.22/2  
    OB Č. Budějovice                      5.09/2    2.07/1*   5.08/2    5.55/2    7.22/3    6.59/3    0.42/2  
  3 Novák Michal                   44.04  5.11/3    8.08/3   16.17/3   24.12/3   35.40/3   42.54/3   44.04/3  
    TJ Sokol Křemže                       5.11/3    2.57/3    8.09/4    7.55/4   11.28/4    7.14/4    1.10/4  
  4 Kopecký Jan                    49.01  8.03/4   25.24/4   31.27/4   36.45/4   42.58/4   48.17/4   49.01/4  
    OS Písek                              8.03/4   17.21/4    6.03/3    5.18/1*   6.13/1*   5.19/1*   0.44/3  
    Grozak Ivan                DISK      16.46/    21.48/    37.54/    54.36/    69.06/         /    80.05/   
    Grozak                               16.46/     5.02/    16.06/    16.42/    14.30/         /         /   
    Nouza Vítek                DISK       8.24/         /    17.12/    23.57/    31.08/    39.02/    39.52/   
    SJH Jindř. Hradec                     8.24/         /         /     6.45/     7.11/     7.54/     0.50/   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: P           3.3km    0m 10k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-137     2-104     3-109     4-111     5-112     6-117     7-118     8-124     9-116    10-100   
  1 Mágr Zdeněk                    27.02  1.08/2    3.20/2    7.59/1*  10.35/1*  12.01/1*  13.51/1*  17.07/1*  22.02/1*  24.46/1*  26.21/1*  27.02/1* 
                                          1.08/2    2.12/1*   4.39/1*   2.36/1*   1.26/1*   1.50/3    3.16/1*   4.55/4    2.44/3    1.35/10   0.41/7  
  2 Němcová Martina                27.22  1.22/3    3.36/3    8.31/2   11.23/2   12.52/2   14.44/2   18.20/2   22.49/2   25.46/2   26.44/2   27.22/2  
    SK Technik Č. Budějovice              1.22/3    2.14/2    4.55/2    2.52/2    1.29/2    1.52/4    3.36/3    4.29/3    2.57/4    0.58/1*   0.38/5  
  3 Novák Jakub                    29.27  0.50/1*   3.09/1*   8.31/2   11.33/3   13.14/3   15.01/3   19.24/3   24.35/3   27.59/4   29.00/3   29.27/3  
    TJ Sokol Křemže                       0.50/1*   2.19/3    5.22/4    3.02/4    1.41/4    1.47/1*   4.23/5    5.11/5    3.24/6    1.01/2    0.27/1* 
  4 Nováková Kateřina              31.20  2.10/9    4.52/6   10.12/5   13.06/5   14.38/4   16.27/4   20.42/4   26.21/5   29.39/5   30.43/4   31.20/4  
    TJ Sokol Křemže                       2.10/9    2.42/5    5.20/3    2.54/3    1.32/3    1.49/2    4.15/4    5.39/6    3.18/5    1.04/3    0.37/4  
  5 Maršík Miloš                   33.49  1.37/5    3.57/4    9.19/4   13.02/4   15.46/5   18.38/5   22.02/5   25.36/4   27.58/3   33.19/5   33.49/5  
    TJ Sokol Křemže                       1.37/5    2.20/4    5.22/4    3.43/5    2.44/10   2.52/7    3.24/2    3.34/1*   2.22/1*   5.21/14   0.30/2  
  6 Procházková Jitka              35.49  1.56/7    4.56/7   10.31/6   14.15/6   16.04/6   18.45/6   24.06/6   30.15/6   33.56/6   35.10/6   35.49/6  
    OB Č. Budějovice                      1.56/7    3.00/7    5.35/6    3.44/6    1.49/5    2.41/6    5.21/7    6.09/8    3.41/8    1.14/5    0.39/6  
  7 Kršková Lenka                  38.03  1.31/4    4.14/5   11.13/7   15.15/7   17.11/7   19.35/7   24.49/7   31.21/7   35.33/7   36.58/7   38.03/7  
    OB Č. Budějovice                      1.31/4    2.43/6    6.59/9    4.02/9    1.56/6    2.24/5    5.14/6    6.32/10   4.12/10   1.25/8    1.05/12 
  8 Homolka Zdeněk                 40.35  2.33/11   5.44/9   13.51/10  17.40/9   20.00/8   23.48/8   32.12/10  36.07/8   38.44/8   40.02/8   40.35/8  
    TJ Sokol Křemže                       2.33/11   3.11/8    8.07/11   3.49/7    2.20/7    3.48/8    8.24/13   3.55/2    2.37/2    1.18/6    0.33/3  
  9 Patáková Zuzka                 42.45  2.56/12   7.06/10  13.17/8   17.31/8   21.36/10  25.24/9   30.46/8   37.08/9   40.48/9   42.01/9   42.45/9  
    OB Kašperské Hory                     2.56/12   4.10/10   6.11/7    4.14/11   4.05/12   3.48/8    5.22/8    6.22/9    3.40/7    1.13/4    0.44/8  
 10 Škrlová Hana                   45.18  2.06/8    7.58/13  14.30/11  18.22/11  23.31/11  27.33/11  33.15/11  39.00/11  42.56/10  44.27/10  45.18/10 
    Kometa Kralovice                      2.06/8    5.52/13   6.32/8    3.52/8    5.09/13   4.02/10   5.42/10   5.45/7    3.56/9    1.31/9    0.51/9  
 11 Nouzová Alena                  59.16  3.01/13   7.14/11  17.25/12  22.39/12  25.13/12  34.38/12  42.04/12  49.32/12  56.17/11  58.00/11  59.16/11 
    SJH Jindř. Hradec                     3.01/13   4.13/11  10.11/12   5.14/12   2.34/8    9.25/14   7.26/12   7.28/12   6.45/12   1.43/11   1.16/13 
 12 Bečvářová Ladislava            62.56  1.49/6    5.43/8   13.49/9   17.57/10  20.36/9   25.43/10  31.20/9   38.28/10  60.40/12  61.59/12  62.56/12 
    Písek - Bečvářová                     1.49/6    3.54/9    8.06/10   4.08/10   2.39/9    5.07/11   5.37/9    7.08/11  22.12/14   1.19/7    0.57/11 
 13 Kuchařová Hedvika              68.30  2.28/10   7.42/12  28.42/14  33.57/13  36.52/13  42.29/13  48.52/13  58.01/13  63.45/13  67.11/13  68.30/13 
                                          2.28/10   5.14/12  21.00/14   5.15/13   2.55/11   5.37/12   6.23/11   9.09/13   5.44/11   3.26/13   1.19/14 
 14 Houbová Eliška                 81.06  4.43/14  11.12/14  26.49/13  34.59/14  40.09/14  47.54/14  57.39/14  69.01/14  77.22/14  80.12/14  81.06/14 
    Kometa Kralovice                      4.43/14   6.29/14  15.37/13   8.10/14   5.10/14   7.45/13   9.45/14  11.22/14   8.21/13   2.50/12   0.54/10