Husitský štít
- 34. ročník

Linz cup - 4. závod

Datum: 31.8.2013 - sobota
Místo: Trocnov - Památník Jana Žižky z Trocnova
Mapa: Památník; 1:10000; ekv. 5m;  stav 2013; zpracoval: Rychtecký Josef, Hulec Filip

Mezičasy - Zwischenzeiten
 
Konečné výsledky kategorie: C           3.1km   20m 13k 
---------------------------------------------------------------------
  1.Matějů Ivan              Slovan Praha         UVP4600 C     46.31
  2.Nováková Pavlína         TJ Sokol Pražák      PVD7151 C     49.33
  3.Matějů Ladislava         Slovan Praha         UVP4750 C     50.02
  4.Haider Anna              HSV Ried             1RI0003       54.56
  5.Kubák Martin             TJ Slovan Jindřichův SJH9902 C     56.33
  6.Ash Kristina             Orienteering club Če OCB0051 B     59.39
  7.Boučková Ludmila         Orienteering club Če OCB4351 C     61.15
  8.Kovářová Milena          TJ OK Tolar          TJH5351 C     70.48
  9.Petzi Mario              Ski Klub Lenora      LEN0000 B     77.13
 10.Podlipný Ota             SK Kotnov Tábor      KTA0000       79.12
 
Konečné výsledky kategorie: D10         1.5km   10m 9k 
---------------------------------------------------------------------
  1.Zemanová Andrea          Ski Klub Lenora      LEN0450 C     34.32
  2.Kubáková Nela            TJ Slovan Jindřichův SJH0451 C     35.06
 
Konečné výsledky kategorie: D12         2.2km   15m 11k 
---------------------------------------------------------------------
  1.Ševčíková Kateřina       SKP České Budějovice PCB0151       41.36
  2.Svobodová Anna           SK Kotnov Tábor      KTA0151 C     43.14
  3.Pěstová Eliška           Ski Klub Lenora      LEN0251 C     47.35
 
Konečné výsledky kategorie: DBK         3.5km   25m 12k 
---------------------------------------------------------------------
  1.Teringlová Martina       TJ OB České Budějovi VCB7851 C     28.28
  2.Pelcová Pavla            TJ ČZ Strakonice     CST7454       40.28
  3.Hristova Lora            NF Linz              1LI0002       43.49
  4.Klimešová Šarlota        TJ Sokol Křemže      KRE0051       45.06
  5.Kovaříčková Darja        TJ Sokol Křemže      KRE6352 C     48.20
  6.Gusenbauer Petra         NF Linz              1LI0001       56.39
  7.Svobodová Jana           SK Kotnov Tábor      KTA9951 C     62.07
  8.Svobodová Martina        SK Kotnov Tábor      KTA7151 C     66.59
 
Konečné výsledky kategorie: DBL         5.3km   30m 16k 
---------------------------------------------------------------------
  1.Hulcová Pavla            TJ Kašperské Hory    KSH7753 C     48.21
  2.Martanová Michaela       Ski Klub Lenora      LEN8851 C     49.15
  3.Dulovcová Marie          TJ Sokol Křemže      KRE7051 C     50.43
  4.Schaffer Isabel          Oberösterreich       1OO0003       51.29
  5.Gittmaier Doris          HSV Ried             1RI0001       52.22
  6.Pirklbauer Judith        Oberösterreich       1OO0001       53.23
  7.Schaffer Ines            Oberösterreich       1OO0002       54.34
  8.Kovářová Lenka           TJ OK Tolar          TJH8652 C     59.12
  9.Eschlböck Gudrun         NF Linz              1LI0004       67.46
 10.Pešlová Martina          Ski Klub Lenora      LEN6751 C     68.30
 11.Gusenbauer Nicole        NF Linz              1LI0005       70.08
 12.Zemanová Aneta           Ski Klub Lenora      LEN9551 B     76.37
 13.Ziegerhofer Anneliese    NF Linz              1LI0007       88.10
 14.Jelenová+Moravec+MoravcovTJ Sokol Křemže      KRE0000       93.36
 
Konečné výsledky kategorie: DF          1.0km    5m 6k 
---------------------------------------------------------------------
  1.Teringlová Vendula       TJ OB České Budějovi VCB0451 C     11.58
  2.Toncarová Katka          TJ Sokol Pražák      PVD0951 C     19.30
  3.Janošíková Eva           TJ OB České Budějovi VCB0552 C     28.29
  4.Půlkrábková Lucie                             SMB           34.53
 
Konečné výsledky kategorie: H10         1.5km   10m 9k 
---------------------------------------------------------------------
  1.Pelc Matyáš              TJ ČZ Strakonice     CST0401 C     17.24
 
Konečné výsledky kategorie: HA          7.4km   45m 23k 
---------------------------------------------------------------------
  1.Falk Stefan              NF Linz              1LI0009       48.17
  2.Stadler Siegfried        NF Linz              1LI0013       48.47
  3.Šafařík Ivo              TJ ČZ Strakonice     CST7401 C     50.15
  4.Teringl Radek            TJ OB České Budějovi VCB6502 C     51.13
  5.Pelc Václav              TJ ČZ Strakonice     CST6702 C     53.38
  6.Ševčík Marek             SKP České Budějovice PCB6701 C     57.58
  7.Zöbl Gottfried           Oberösterreich       1OO0004       58.59
  8.Princ David              Technik České Budějo TCB6901 C     59.24
  9.Hejzlar Josef            TJ OB České Budějovi VCB5601 C     60.04
 10.Pěsta Roman              Ski Klub Lenora      LEN6802 C     61.30
 11.Hulec Jakub              TJ Kašperské Hory    KSH8401 C     63.45
 12.Vébr Jiří                SK Kotnov Tábor      KTA6901 C     64.05
 13.Redl Guido               HSV AMSTETTEN        1AM0001       65.50
 14.Blažek Vojtěch           Orient. sporty Písek OPI8700 C     66.49
 15.Eschlböck Rainer         NF Linz              1LI0008       67.33
 16.Tilling Giles            NF Linz              1LI0014       71.28
 17.Mair Alois               NF Linz              1LI0011       71.56
 18.Vojtěch Jaroslav         TJ Sokol Pražák      PVD8201 C     74.00
 19.Jíša Ondřej              TJ Sokol Křemže      KRE9303 B     80.27
 
Konečné výsledky kategorie: HBK         3.8km   35m 13k 
---------------------------------------------------------------------
  1.Klimeš Petr              TJ Sokol Křemže      KRE7701 C     31.03
  2.Mayrhofer Roman          NF Linz              1LI0015       35.59
  3.Růta Vojtěch             SK Kotnov Tábor      KTA9701 B     38.54
  4.Šafařík Bedřich          TJ ČZ Strakonice     CST4601 C     39.22
  5.Bouček Jakub             Orienteering club Če OCB9501 B     41.04
  6.Musil Jan                SKP České Budějovice PCB0002       41.30
  7.Krausmann Walter         HSV Ried             1RI0005       44.50
  8.Bouček Václav            Orienteering club Če OCB4101 C     48.17
  9.Ash Adam                 Orienteering club Če OCB9701 B     53.37
 10.Pich Josef               TJ ČZ Strakonice     CST4002 C     54.43
 
Konečné výsledky kategorie: HBL         5.9km   40m 17k 
---------------------------------------------------------------------
  1.Hones Josef              HSV Ried             1RI0004       48.56
  2.Míchal Petr              SKP České Budějovice PCB0001       48.58
  3.Funda Jiří               OK Andante Písek     API6401 C     51.15
  4.Falk Martin              NF Linz              1LI0017       51.16
  5.Hulec Filip              SKP České Budějovice PCB9401 B     52.30
  6.Zimmermann Martin        TJ Sokol Křemže      KRE9301 B     54.23
  7.Gittmaier Georg sen.     HSV Ried             1RI0002       54.39
  8.Blabla Zdeněk            SKP České Budějovice PCB5901 C     54.54
  9.Ziegerhofer Othmar       NF Linz              1LI0022       56.19
 10.Kutschera Roland         NF Linz              1LI0019       58.21
 11.Mražík Karel             TJ Sokol Křemže      KRE5901 C     64.30
 12.Novák Radek              TJ Sokol Pražák      PVD9601 C     66.03
 13.Bláha Petr               TJ Sokol Pražák      PVD8901 C     69.23
 14.Mareš Ladislav           TJ ZVVZ Milevsko     MIL7202 C     69.46
 15.Pešta Jiří               TJ ZVVZ Milevsko     MIL7201 C     74.11
 16.Pšenička Miloslav        Technik České Budějo TCB6101 C     77.27
 17.Fierlinger Adi           NF Linz              1LI0018      106.42
 18.Nechyba Jiří             Stará huť            STH0000      129.22
    Treml Peter              NF Linz              1LI0021   DISK    
 
Konečné výsledky kategorie: HDR         1.0km    5m 6k 
---------------------------------------------------------------------
  1.Teringl Vojtěch          TJ OB České Budějovi VCB0702 C     13.39
  2.Janošíková Marie         TJ OB České Budějovi VCB0752 C     13.51
  3.Marešová Karolína        TJ ZVVZ Milevsko     MIL0750 C     20.02
 
Konečné výsledky kategorie: HF          1.0km    5m 6k 
---------------------------------------------------------------------
  1.Kretschmer Jakub         TJ OB České Budějovi VCB0000       14.46
  2.Pelc Tadeáš              TJ ČZ Strakonice     CST0601 C     16.40
  3.Vojtěch Mikuláš          TJ Sokol Pražák      PVD0000       33.45
  4.Redl Gerald              HSV AMSTETTEN        1AM0002       60.58
  5.Redl Gregor              HSV AMSTETTEN        1AM0003       61.04
 
Konečné výsledky kategorie: P3          3.1km   20m 13k 
---------------------------------------------------------------------
  1.Čondl Michal             TJ OB České Budějovi VCB           51.40
    Janošíková Olga          TJ OB České Budějovi VCB       DISK    
 
Konečné výsledky kategorie: P5          5.3km   30m 16k 
---------------------------------------------------------------------
    Rakovec Miloš            AC Sparta Praha      SCP4500 C DISK