Budějovický pohár - štafety

 

Pořadatelé závodu se omlouvají za technické problémy s vyčítáním. Správnost ražení byla odkontrolována rozhodčím, výsledkem

je šest diskvalifikací, jsou označeny DISK*.

 

The organizers apologize for technical problems with SI read out. The correctness of the punching was checked by the referee,

 six relays that were disqualified are labelled with DISK*.

 

 

Výsledky kategorie: D21

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

  1    9 SW Policie Śvédsko         125.17 Berglund Lina      27.55      27.55 Nilsson Pernilla   35.22      63.17

                                           Berglund Lina      27.14      90.31 Nilsson Pernilla   34.46     125.17

 

  2   10 DE1 Policie Německo        140.32 Wollmerstädt Kater 37.18      37.18 Krämer Jitka       32.01      69.19

                                           Wollmerstädt Kater 36.40     105.40 Krämer Jitka       34.52     140.32

 

      11 CB1 HZS kraje           DISK   Hnilička Jiří      33.53      33.53 Korecká Tereza     DISK*      95.11

                                           Hnilička Jiří      40.02     135.13 Korecká Tereza     65.32     200.45

 

Výsledky kategorie: D35

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

      18 UO1 HZS Ústí n/Orlicí - B  DISK   Špinlerová         55.59      55.59 Pávková                            

                                           Špinlerová                          Pávková            DISK       DISK    

 

Výsledky kategorie: D45

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

       6 HU Policie Maďarsko        DISK   Kiss-Ferencz Éva   77.32      77.32 Busi Zsuzsanna     36.52     114.24

                                           Kiss-Ferencz Éva   DISK      114.24 Busi Zsuzsanna     31.40     153.47

 

       3 EN Policie Velká Británie  DISK   King Bridger                                                           

                                           King Bridger      111.47      DISK     

 

Výsledky kategorie: D55

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

  1   15 SW Policie Śvédsko         123.55 Karrstrom Maria    32.56      32.56 Larsson Gunilla    30.34      63.30

                                           Karrstrom Maria    30.48      94.18 Larsson Gunilla    29.37     123.55

 

Výsledky kategorie: H21

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

  1   17 FI Policie Finsko          121.30 Laine Mikko        29.29      29.29 Lamppu Petri       32.17      61.46

                                           Laine Mikko        28.27      90.13 Lamppu Petri       31.17     121.30

 

  2    5 SW Policie Švédsko         143.50 Rovina Robin       31.53      31.53 Aronsson Stefan    41.26      73.19

                                           Rovina Robin       27.39     100.58 Aronsson Stefan    42.52     143.50

 

  3    4 EN Policie Velká Británie  153.03 Allen James        33.54      33.54 Guillaume Richard  47.30      81.24

                                           Allen James        29.52     111.16 Guillaume Richard  41.47     153.03

 

  4   15 UO1 HZS Ústí n/Orlicí      158.10 Lehký Tomáš        43.15      43.15 Bříza Daniel       38.06      81.21

                                           Lehký Tomáš        46.38     127.59 Bříza Daniel       30.11     158.10

 

  5   11 CB1 HZS kraje           203.10 Blabla Zdeněk      37.56      37.56 Hálek Radim        77.12     115.08

                                           Blabla Zdeněk      40.25     155.33 Hálek Radim        47.37     203.10

 

Výsledky kategorie: H35

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

  1    6 DE1 Policie Německo - A    123.44 Wichmann Rainer    29.32      29.32 Ochmann Torsten    34.00      63.32

                                           Wichmann Rainer    27.24      90.56 Ochmann Torsten    32.48     123.44

 

  2    1 HU Policie Maďarsko - B    153.10 Mézes Tibor Sólyom 42.17      42.17 Leiner Norbert     41.22      83.39

                                           Mézes Tibor Sólyom 32.51     116.30 Leiner Norbert     36.40     153.10

 

  3   10 HK3 KŘP Kh kraje - B       155.09 Balcar Pavel       36.57      36.57 Chvátil Jiří       38.07      75.04

                                           Balcar Pavel       38.14     113.18 Chvátil Jiří       41.51     155.09

 

  4    0 HU Policie Maďarsko - A    155.50 Takács Krisztián   30.35      30.35 Schäfer István     49.56      80.31

                                           Takács Krisztián   32.43     113.14 Schäfer István     42.36     155.50

 

  5   13 MS1 HZS Ms kraje - A       174.49 Melčák Tomáš       61.30      61.30 Zeman Radek        49.13     110.43

                                           Melčák Tomáš       31.49     142.32 Zeman Radek        32.17     174.49

 

  6   12 CB1 KŘP kraje           188.06 Musil Jan          45.27      45.27 Míchal Petr        64.12     109.39

                                           Musil Jan          43.48     153.27 Míchal Petr        34.39     188.06

 

  7    8 HK2 SK hasičů KH kraje - B 191.39 Drozdík Lukáš      56.44      56.44 Pross David        35.45      92.29

                                           Prozdík Lukáš      56.09     148.38 Pross David        43.01     191.39

 

  8   14 MS1 HZS Ms kraje - B       210.36 Duda Radim         73.17      73.17 Minář Oldřich      42.24     115.41

                                           Duda Radim         43.47     159.28 Minář Oldřich      51.08     210.36

 

       9 HK3 KŘP Kh kraje - A        DISK  Hausvater Karel    46.50      46.50 Netopil Libor      28.27      75.17

                                           Hausvater Karel    29.46     105.03 Netopil Libor      DISK*     129.27

 

       7 HK2 SK hasičů KH kraje - A  DISK  Hanzl Jaroslav     DISK*      43.04 Saifrt Tomáš       35.22      78.26

                                           Hanzl Jaroslav     38.23     116.49 Saifrt Tomáš       30.48     147.37

 

Výsledky kategorie: H45

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

  1    5 DE1 Policie Německo - B    104.44 Zschäckel Raik     25.55      25.55 Kudraß Peter       30.41      56.36

                                           Zschäckel Raik     21.44      78.20 Kudraß Peter       26.24     104.44

 

  2    4 PA1 KŘP Pardubického kraje 119.51 Kober Michal       30.04      30.04 Trejtnar Pavel     31.50      61.54

                                           Kober Michal       26.56      88.50 Trejtnar Pavel     31.01     119.51

 

  3    3 DE0 Německo + V.Británie   136.51 Strohmeier Kai     37.01      37.01 Farrow Tony        35.05      72.06

                                           Strohmeier Kai     34.29     106.35 Farrow Tony        30.16     136.51

 

  4    7 HK2 SK hasičů KH kraje     148.34 John Václav        52.38      52.38 Křivda Ivan        35.45      88.23

                                           John Václav        35.59     124.22 Křivda Ivan        24.12     148.34

 

       1 EN Policie Velká Británie   DISK  King Steven        50.08      50.08 Martin Adrian      89.45     139.53

                                           King Steven        61.45     201.38 Martin Adrian      dns            

 

Výsledky kategorie: H55

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

  1   19 PH2 Městská policie Praha  107.33 Horák Jiří         23.57      23.57 Kalous Jaroslav    31.33      55.30

                                           Horák Jiří         22.50      78.20 Kalous Jaroslav    29.13     107.33

 

  2   18 HU Policie Maďarsko - C    118.10 Bugár József       32.29      32.29 Laták Rudolf       31.02      63.31

                                           Bugár József       30.12      93.43 Laták Rudolf       24.27     118.10

 

  3   10 SW Policie Švedsko - A     120.59 Karrstrom Bengt    27.15      27.15 Allansson Ove      40.34      67.49

                                           Karrstrom Bengt    26.32      94.21 Allansson Ove      26.38     120.59

 

  4   11 SW Policie Švédsko - B     125.39 Dahl Eje           36.29      36.29 Salomonsson Bo     30.28      66.57

                                           Dahl Eje           32.55      99.52 Salomonsson Bo     25.47     125.39

 

  5    4 HU Policie Maďarsko - A    141.42 Bónusz György      42.17      42.17 Kiss Zoltán        34.27      76.44

                                           Bónusz György      33.48     110.32 Kiss Zoltán        31.10     141.42

 

  6    2 EN Policie Velká Británie  143.43 Virgo Chris        33.06      33.06 Guillaume Peter    31.19      64.25

                                           Virgo Chris        33.11      97.36 Guillaume Peter    46.07     143.43

 

  7   17 DE1 Policie Německo - E    150.01 Schwanitz Jürgen   31.40      31.40 Hufnagel Ingrid    40.45      72.25

                                           Schwanitz Jürgen   31.35     104.00 Hufnagel Ingrid    46.01     150.01

 

  8   21 EN Policie Velká Británie  155.44 Eddie Nicholson    40.42      40.42 Parkin David       41.45      82.27

                                           Eddie Nicholson    33.34     116.01 Parkin David       39.43     155.44

 

  9   14 SW Policie Śvédsko - E     161.34 Johansson Goran    62.33      62.33 Ostanback Lennart  32.13      94.46

                                           Johansson Goran    36.19     131.05 Ostanback Lennart  30.29     161.34

 

 10   13 SW Policie Śvédsko - D     161.35 Lofholm Lars       41.26      41.26 Abrahamsson Kaj    41.26      82.52

                                           Lofholm Lars       43.14     126.06 Abrahamsson Kaj    35.29     161.35

 

 11    7 DE0 Policie Německo - A    186.32 Stekelenburg Walte 40.16      40.16 Gehrmann Peter     49.14      89.30

                                           Stekelenburg Walte 51.00     140.30 Gehrmann Peter     46.02     186.32

 

 12    9 DE0 Policie Německo - C    201.11 Klimpel Hans       61.08      61.08 Laabs Reinhard     53.20     114.28

                                           Klimpel Hans       39.47     154.15 Laabs Reinhard     46.56     201.11

 

Výsledky kategorie: S2

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

  1   21 RIE HSV Ried                99.37 Hones Sepp         24.05      24.05 Haider Anna        26.24      50.29

                                           Hones Sepp         25.30      75.59 Haider Anna        23.38      99.37

 

  2    1 VCB TJ OB České Budějovice 109.18 Hejzlar Josef      21.51      21.51 Hejzlarová Vladimí 46.21      68.12

                                           Hejzlar Josef      20.34      88.46 Hejzlarová Vladimí 20.32     109.18

 

  3    2 KSH TJ Kašperské Hory      149.39 Fiala Miloš        43.48      43.48 Šafařík Bedřich    37.26      81.14

                                           Fiala Miloš        38.02     119.16 Šafařík Bedřich    30.23     149.39

 

      23 BBM Beta Brno               DISK  Peřinková Irena    49.37      49.37 Denemarek Oldřich  39.02      88.39

                                           Peřinková Irena    36.35     125.14 Denemarek Oldřich  DISK*     158.18

 

Výsledky kategorie: S3

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

  1  107 ACR Armáda ČR              150.30 Doležel Tomáš      34.13      34.13 Janošík Antonín    44.25      78.38

                                           Doležel Tomáš      32.09     110.47 Janošík Antonín    39.43     150.30

 

     101 TJH TJ OK Tolar            135.36 Tichý Martin       26.59      26.59 Tichá Jana         43.02      70.01

                                           Tichý Martin        DISK*     96.28 Tichá Jana         39.08     135.36

 

     103 UO1 HZS Ústí n/Orlicí      DISK   Slezáková          DISK*      70.35 Číž                37.39     108.14

                                           Slezáková          66.46     175.00 Číž                46.41     221.41

 

     116 UO1 HZS Ústí n/Orlicí      DISK   Kuna               77.57      77.57 Danielová           DISK       DISK

                                           Kuna               65.33     143.30 Danielová            dns          

 

Výsledky kategorie: S4

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

  1  219 CST ČZ Strakonice          120.59 Pelc Václav        29.56      29.56 Šafařík Ivo        30.13      60.09

                                           Pelc Václav        30.55      91.04 Šafařík Ivo        29.55     120.59

 

  2  222 KRE Sokol Křemže           136.55 Zimmermann Pavel   37.38      37.38 Klimeš Petr        34.37      72.15

                                           Zimmermann Pavel   30.54     103.09 Klimeš Petr        33.46     136.55

 

  3  221 VCB OB České Budějovice    138.13 Janošík Radek      34.15      34.15 Meloun Ondřej      36.33      70.48

                                           Janošík Radek      35.13     106.01 Meloun Ondřej      32.12     138.13

 

  4  220 API Andante Písek          140.45 John Vladimír      37.36      37.36 Funda Jiří         34.48      72.24

                                           John Vladimír      34.13     106.37 Funda Jiří         34.08     140.45

 

  5  223 VPM KOS Slavia Plzen       143.04 Martínek Robert    32.58      32.58                    38.15      71.13

                                                              33.28     104.41                    38.23     143.04

 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

DISK* :

 

Hanzl H35 - chybná K7 (121 místo 123)

Slezáková S3 - chybná K5 (125 místo 126)

Korecká D21 - chybná K2 (117 místo 116)

Tichý S3 - chybná K10 (136 místo 137)

Netopil H35 - chybná K8 (126 místo 125)

Denemarek S2 - chybná K4 (120 místo 123)