Budějovický pohár - sprint
Mezičasy - Zwischenzeiten
 
Konečné výsledky kategorie: D10         1.1km    0m 9k 
--------------------------------------------------------------------------  ------
  1.Teringlová Vendula       TJ OB České Budějovi VCB0451       42.30  +      0.00
  2.Ševčíková Eliška         SKP České Budějovice PCB0451       42.37  +      0.07
 
Konečné výsledky kategorie: D12         1.3km    0m 12k 
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Ševčíková Kateřina       SKP České Budějovice PCB0151       18.46  +      0.00
  2.Svobodová Anna           SK Kotnov Tábor      KTA0151       20.53  +      2.07
  3.Prösl Emily              Policie SNR          DE11110       21.35  +      2.49
 
Konečné výsledky kategorie: D14         1.5km    0m 11k 
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Svobodová Jana           SK Kotnov Tábor      KTA9951       14.34  +      0.00
  2.Pelcová Kateřina         TJ ČZ Strakonice     CST0050       26.58  +     12.24
    Ash Kristina             Orienteering club Če OCB0051   DISK             
 
Konečné výsledky kategorie: D16         2.0km    0m 19k 
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Štefanyuková Eliška      TJ ČZ Strakonice     CST9851       23.10  +      0.00
 
Konečné výsledky kategorie: D21         2.0km    0m 17k
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Junová Lenka             Klub vytrvalostních  KSU7653       16.33  +      0.00
  2.Korecká Tereza           HZS JčK - krajské ře CB10005 C     24.40  +      8.07
  3.Zemanová Lenka           SK Kotnov Tábor      KTA8851       26.05  +      9.32
 
Konečné výsledky kategorie: D35         1.9km    0m 17k 
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Dulovcová Marie          TJ Sokol Křemže      KRE7051       15.16  +      0.00
  2.Pelcová Pavla            TJ ČZ Strakonice     CST7454       18.03  +      2.47
  3.Svobodová Martina        SK Kotnov Tábor      KTA7151       25.33  +     10.17
 
Konečné výsledky kategorie: D45         1.8km    0m 15k 
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Zemanová Alena           SK Kotnov Tábor      KTA6351       22.31  +      0.00
  2.Kovaříčková Darja        TJ Sokol Křemže      KRE6352       23.28  +      0.57
  3.Zimmermannová Milena     TJ Sokol Křemže      KRE6851       25.24  +      2.53
  4.Bremová Milda            Ski Klub Lenora      LEN6151       30.30  +      7.59
 
Konečné výsledky kategorie: H10         1.1km    0m 9k 
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Pelc Matyáš              TJ ČZ Strakonice     CST0401       12.35  +      0.00
  2.Pelc Tadeáš              TJ ČZ Strakonice     CST0601       17.41  +      5.06
  3.Kolařík Mikuláš          TJ Sokol Křemže      KRE0400       18.41  +      6.06
  4.Hrubeš Karel             TJ Sokol Křemže      KRE0300       21.37  +      9.02
  5.Šustr Ondřej             TJ Kašperské Hory    KSH0501       28.42  +     16.07
 
Konečné výsledky kategorie: H12         1.3km    0m 12k 
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Šustr Antonín            TJ Kašperské Hory    KSH0201       19.55  +      0.00
    Mikeš Antonín            TJ Sokol Křemže      KRE0200   DISK             
 
Konečné výsledky kategorie: H14         1.5km    0m 11k 
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Bušík David              SK Kotnov Tábor      KTA0002       16.29  +      0.00
 
Konečné výsledky kategorie: H16         2.0km    0m 19k 
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Růta Vojtěch             SK Kotnov Tábor      KTA9701       13.38  +      0.00
  2.Ash Adam                 Orienteering club Če OCB9701       23.12  +      9.34
 
Konečné výsledky kategorie: H18         2.4km    0m 20k 
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Novák Radek              TJ Sokol Pražák      PVD9601       16.44  +      0.00
  2.Bouček Jakub             Orienteering club Če OCB9501       31.45  +     15.01
 
Konečné výsledky kategorie: H20         2.7km    0m 23k 
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Zimmermann Martin        TJ Sokol Křemže      KRE9301       17.22  +      0.00
  2.Jíša Ondřej              TJ Sokol Křemže      KRE9303       21.52  +      4.30
 
Konečné výsledky kategorie: H21         2.7km    0m 23k 
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Pelc Václav              TJ ČZ Strakonice     CST6702       15.10  +      0.00
  2.Guillaume Richard        Policie Velká Britán EN 0013 B     15.12  +      0.02
  3.Martínek Robert          KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM7700       16.00  +      0.50
  4.Teringl Radek            TJ OB České Budějovi VCB6502       16.13  +      1.03
  5.Janošík Radek            TJ OB České Budějovi VCB7402       16.24  +      1.14
  6.Šafařík Ivo              TJ ČZ Strakonice     CST7401       16.32  +      1.22
  7.Klimeš Petr              TJ Sokol Křemže      KRE7701       17.00  +      1.50
  8.Zeman Radek              HZS Moravskoslezskéh MS10001 C     17.18  +      2.08
  9.Zimmermann Pavel         TJ Sokol Křemže      KRE6401       17.53  +      2.43
 10.Lehký Tomáš              HZS Ústí nad Orlicí  UO10009 C     23.27  +      8.17
 11.Hálek Radim              HZS JčK - krajské ře CB10004 C     43.03  +     27.53
    Vébr Jiří                SK Kotnov Tábor      KTA6901   DISK             
 
Konečné výsledky kategorie: H35         2.4km    0m 20k 
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Pross David              SK hasičů Královohra HK20005 C     14.59  +      0.00
  2.Hanzl Jaroslav           SK hasičů Královohra HK20002 C     15.44  +      0.45
  3.Bříza Daniel             HZS Ústí nad Orlicí  UO10010 C     16.43  +      1.44
  4.Melčák Tomáš             HZS Moravskoslezskéh MS10002 C     17.23  +      2.24
  5.Funda Jiří               OK Andante Písek     API6401       17.39  +      2.40
  6.Duda Radim               HZS Moravskoslezskéh MS10003 C     18.49  +      3.50
  7.Šustr pavel              TJ Kašperské Hory    KSH8675       18.53  +      3.54
  8.Hnilička Jiří            HZS JčK - krajské ře CB10003 C     19.05  +      4.06
  9.Drozdík Lukáš            SK hasičů Královohra HK20006 C     24.18  +      9.19
    Míchal Petr              HZS JčK - krajské ře CB10002 C DISK             
 
Konečné výsledky kategorie: H45         1.9km    0m 17k 
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Křivda Ivan              SK hasičů Královohra HK20001 C     12.26  +      0.00
  2.John Václav              SK hasičů Královohra HK20003 C     17.33  +      5.07
  3.Bušík Milan              SK Kotnov Tábor      KTA6301       24.04  +     11.38
 
Konečné výsledky kategorie: H55         1.8km    0m 15k 
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Gawel Jiří                                    SVT0001       15.44  +      0.00
  2.Musil Jan                HZS JčK - krajské ře CB10001 C     17.30  +      1.46
  3.Kalous Jaroslav          HZS Ústí nad Orlicí  UO10008 C     17.36  +      1.52
  4.Fiala Miloš              TJ Kašperské Hory    KSH4801       19.04  +      3.20
  5.Bouček Václav            Orienteering club Če OCB4101       26.39  +     10.55
 
Konečné výsledky kategorie: P           2.4km    0m 16k 
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Attila Kácsor                                 XXX           23.27  +      0.00
  2.Nováková Pavlína         TJ Sokol Pražák      PVD7151       46.22  +     22.55
  3.Liberdová Magdalena      TJ Kašperské Hory    KSH0851       75.20  +     51.53
  4.Hulec František          TJ Kašperské Hory    KSH           75.46  +     52.19
    Vakant                                                  DISK