Konečné výsledky kategorie                                                 8.6.2013 17:13:25
                                      IMEP 2013 - Long
===ČSOB-VCB===================================================Orienteering Organiser 2006===
Mezičasy - Zwischenzeiten
 
Konečné výsledky kategorie: D10         2.1km   10m 6k  
--------------------------------------------------------------------------------
  1.Šafaříková Lucie         TJ ČZ Strakonice     CST0351       75.08  +      0.00
  2.Kubáková Nela            TJ Slovan Jindřichův SJH0451       87.11  +     12.03
 
Konečné výsledky kategorie: D12         2.9km   60m 6k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Blažková Kateřina        TJ Slovan Jindřichův SJH0252       31.51  +      0.00
  2.Svobodová Anna           SK Kotnov Tábor      KTA0151       36.23  +      4.32
  3.Prösl Emily              Policie SNR          DE11110       53.46  +     21.55
  4.Havlíková Šarlota        TJ Slovan Jindřichův SJH           54.15  +     22.24
 
Konečné výsledky kategorie: D14         3.4km  135m 8k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Svobodová Jana           SK Kotnov Tábor      KTA9951       58.35  +      0.00
  2.Ash Kristina             Orienteering club Če OCB0051       75.37  +     17.02
  3.Jelenová Natálie         TJ Sokol Křemže      KRE0002       78.33  +     19.58
  4.Nováková Kateřina        TJ Sokol Křemže      KRE0051      123.21  +     64.46
  5.Moravcová Šárka          TJ Sokol Křemže      KRE0000      129.20  +     70.45
    Pelcová Kateřina         TJ ČZ Strakonice     CST0050   DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: D16         3.9km  155m 9k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Štefanyuková Eliška      TJ ČZ Strakonice     CST9851       67.26  +      0.00
  2.Gottfriedová Adéla       TJ OB České Budějovi VCB9755       76.50  +      9.24
 
Konečné výsledky kategorie: D21         5.9km  200m 15k 
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Nilsson Pernilla         Policie Švédsko      SW 0007 B     56.35  +      0.00
  2.Kraemer Jitka            Policie SNR          DE11105 B     73.59  +     17.24
  3.Junová Lenka             Klub vytrvalostních  KSU7653       76.01  +     19.26
  4.Berglund Lina            Policie Švédsko      SW 0015 B     78.00  +     21.25
  5.Kovářová Lenka           TJ OK Tolar          TJH8652      116.43  +     60.08
 
Konečné výsledky kategorie: D21K        4.1km   75m 10k
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Špinlerová Hana          HZS Ústí nad Orlicí  UO10006 C     76.29  +      0.00
  2.Danielová Aneta          HZS Ústí nad Orlicí  UO10004 C     91.05  +     14.36
  3.Korecká Tereza           HZS JčK - krajské ře CB10005 C    107.06  +     30.37
 
Konečné výsledky kategorie: D35         4.9km  160m 10k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Kilarská Marcela         MP Praha             PH20002 B     41.51  +      0.00
  2.Dulovcová Marie          TJ Sokol Křemže      KRE7051       60.29  +     18.38
  3.Wollmerstädt Katerina    Policie SNR          DE11104 B     65.51  +     24.00
  4.Császár Eva              Policie Maďarsko     HU 0014 B     67.30  +     25.39
  5.Pelcová Pavla            TJ ČZ Strakonice     CST7454       74.05  +     32.14
  6.Nováková Pavlína         TJ Sokol Pražák      PVD7151       90.30  +     48.39
  7.Gottfriedová Marcela     TJ OB České Budějovi VCB7055       95.41  +     53.50
  8.Machová Ivana            TJ Sokol Křemže      KRE0005       97.40  +     55.49
  9.Uhlir Timea              Policie Maďarsko     HU 0013 B    100.57  +     59.06
 10.Flašarová Marie          KOB Český Krumlov    KCK5751      103.09  +     61.18
 11.Svobodová Martina        SK Kotnov Tábor      KTA          109.49  +     67.58
 
Konečné výsledky kategorie: D35K        4.1km   75m 10k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Slezáková Kamila         HZS Ústí nad Orlicí  UO10001 C     69.39  +      0.00
 
Konečné výsledky kategorie: D45         4.4km  125m 13k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Kovaříčková Darja        TJ Sokol Křemže      KRE6352       65.58  +      0.00
  2.Peřinková Irena          KPKS BETA Brno       BBM6550       69.11  +      3.13
  3.Busi Zsuzsanna           Policie Maďarsko     HU 0015 B     70.59  +      5.01
  4.Hejzlarová Vladimíra     TJ OB České Budějovi VCB5651       74.22  +      8.24
  5.Hufnagel Ingrid          Policie SNR          DE11109 B     80.02  +     14.04
  6.Tichá Jana               TJ OK Tolar          TJH6451       80.36  +     14.38
  7.Zimmermannová Milena     TJ Sokol Křemže      KRE6851       82.44  +     16.46
  8.Brémová Hilda            Ski Klub Lenora      LEN          104.19  +     38.21
    King Bridget             Policie Velká Britán EN 0007 B DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: D45K        3.5km   60m 10k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Svitáková Ivana          GŘ HZS Praha         GR10001 C     44.20  +      0.00
  2.Pávková Soňa             HZS Ústí nad Orlicí  UO10007 C     71.04  +     26.44
 
Konečné výsledky kategorie: D55         3.3km  120m 10k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Larsson Gunilla          Policie Švédsko      SW 0014 B     37.34  +      0.00
  2.Martínková Věra          KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM5351       52.31  +     14.57
  3.Karrstrom Maria          Policie Švédsko      SW 0006 B     53.26  +     15.52
  4.Matějů Ladislava         Slovan Praha         UVP4750       71.00  +     33.26
  5.Jenei Margit             Policie Maďarsko     HU 1101 B     71.41  +     34.07
  6.Haider Anna              HSV Ried             RIE0001       81.01  +     43.27
  7.Kovářová Milena          TJ OK Tolar          TJH5351       86.44  +     49.10
  8.Farrow Jane              Army V.Británie      EN00005       90.05  +     52.31
  9.Langrová Marie           OK Jiskra Nový Bor   BOR3750       95.52  +     58.18
 10.Boučková Ludmila         Orienteering club Če OCB4351      139.19  +    101.45
 
Konečné výsledky kategorie: DF          2.0km   10m 6k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Teringlová Vendula       TJ OB České Budějovi VCB0451       36.22  +      0.00
  2.Ševčíková Eliška         SKP České Budějovice PCB0451       39.15  +      2.53
  3.Blažková Veronika        TJ Slovan Jindřichův SJH0551       39.36  +      3.14
 
Konečné výsledky kategorie: H10         2.1km   10m 6k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Pelc Matyáš              TJ ČZ Strakonice     CST0401       21.00  +      0.00
  2.Kolařík Mikuláš          TJ Sokol Křemže      KRE0400       57.34  +     36.34
  3.Hrubeš Karel             TJ Sokol Křemže      KRE0300       72.10  +     51.10
 
Konečné výsledky kategorie: H12         2.9km   60m 6k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Šustr Antonín            TJ Kašperské Hory    KSH0201       53.13  +      0.00
 
Konečné výsledky kategorie: H14         3.9km  155m 9k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Bušík David              SK Kotnov Tábor      KTA0002      106.18  +      0.00
 
Konečné výsledky kategorie: H16         4.9km  160m 10k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Růta Vojtěch             SK Kotnov Tábor      KTA9701       72.26  +      0.00
    Ash Adam                 Orienteering club Če OCB9701   DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H18         5.9km  200m 15k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Novák Radek              TJ Sokol Pražák      PVD9601       87.25  +      0.00
  2.Bouček Jakub             Orienteering club Če OCB9501       95.18  +      7.53
 
Konečné výsledky kategorie: H20        10.0km  315m 25k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Hulec Filip              SKP České Budějovice PCB9401      112.08  +      0.00
    Zimmermann Martin        TJ Sokol Křemže      KRE9301   DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H21        10.0km  315m 25k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Flašar Jan               SK Praga Praha       PGP8610       68.13  +      0.00
  2.Přikryl Petr             KOB MOIRA Brno       ABM6708       76.36  +      8.23
  3.Šafařík Ivo              TJ ČZ Strakonice     CST7401       80.59  +     12.46
  4.Zschäckel Raik           Policie SNR          DE11101 B     83.55  +     15.42
  5.Teringl Radek            TJ OB České Budějovi VCB6502       85.09  +     16.56
  6.Rovina Robin             Policie Švédsko      SW 0009 B     85.43  +     17.30
  7.Pelc Václav              TJ ČZ Strakonice     CST6702       88.15  +     20.02
  8.Guillaume Richard        Policie Velká Britán EN 0013 B     89.21  +     21.08
  9.Mézes Tibor Sólyom       Policie Maďarsko     HU 0017 B     91.50  +     23.37
 10.Mikko Laine              Policie Finsko       FI 0002 B     96.04  +     27.51
 11.Tichý Martin             TJ OK Tolar          TJH6401       98.46  +     30.33
 12.Martínek Robert          KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM7700       99.41  +     31.28
 13.Vébr Jiří                SK Kotnov Tábor      KTA6901      104.30  +     36.17
 14.Janošík Radek            TJ OB České Budějovi VCB7402      105.20  +     37.07
 15.Klimeš Petr              TJ Sokol Křemže      KRE7701      110.01  +     41.48
 16.Zimmermann Pavel         TJ Sokol Křemže      KRE6401      118.19  +     50.06
 17.Kovář Jaroslav           TJ OK Tolar          TJH8901      127.23  +     59.10
 
Konečné výsledky kategorie: H21K        6.2km  135m 13k  Ranking:0.0000 * 1.00
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Zeman Radek              HZS Moravskoslezskéh MS10001 C     68.17  +      0.00
  2.Lehký Tomáš              HZS Ústí nad Orlicí  UO10009 C     70.07  +      1.50
  3.Jíša Ondřej              TJ Sokol Křemže      KRE9303       74.27  +      6.10
  4.Kuna Luboš               HZS Ústí nad Orlicí  UO10003 C    152.02  +     83.45
 
Konečné výsledky kategorie: H35         8.3km  230m 20k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Netopil Libor            KŘP Královohradeckéh HK30003 B     75.51  +      0.00
  2.Ochmann Torsten          Policie SNR          DE11102 B     82.38  +      6.47
  3.Takács Krisztián         Policie Maďarsko     HU 0005 B     85.08  +      9.17
  4.Funda Jiří               OK Andante Písek     API6401       85.29  +      9.38
  5.Flašar Jan st.           KOB Český Krumlov    KCK5701       93.57  +     18.06
  6.Chvátil Jiří             KŘP Královohradeckéh HK30004 B     99.46  +     23.55
  7.Laták Rudolf             Policie Maďarsko     HU 1102 B    101.48  +     25.57
  8.Allen James              Policie Velká Britán EN 0003 B    109.32  +     33.41
  9.Leiner Norbert           Policie Maďarsko     HU 0007 B    111.25  +     35.34
 10.Bormann Ralf             Policie SNR          DE11108 B    115.41  +     39.50
 11.Schafer István           Policie Maďarsko     HU 0006 B    120.13  +     44.22
 12.Kubák Martin             TJ Slovan Jindřichův SJH7401      128.29  +     52.38
 13.Šustr Pavel              TJ Kašperské Hory    KSH7001      130.39  +     54.48
 14.Brejcha Tomáš            DI Praha 1           PH10002 B    143.11  +     67.20
    Doktor Tomáš             DI Praha 1           PH10001 B DISK              
    Mareš Ladislav           TJ ZVVZ Milevsko     MIL7202   DISK              
    Liberda Ondřej           TJ Kašperské Hory    KSH7508   DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H35K        5.0km  165m 11k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Bříza Daniel             HZS Ústí nad Orlicí  UO10010 C     41.39  +      0.00
  2.Pross David              SK hasičů Královohra HK20005 C     44.13  +      2.34
  3.Melčák Tomáš             HZS Moravskoslezskéh MS10002 C     48.43  +      7.04
  4.Duda Radim               HZS Moravskoslezskéh MS10003 C     54.53  +     13.14
  5.Saifrt Tomáš             SK hasičů Královohra HK20004 C     58.43  +     17.04
  6.Míchal Petr              HZS JčK - krajské ře CB10002 C     59.09  +     17.30
  7.Hanzl Jaroslav           SK hasičů Královohra HK20002 C     62.05  +     20.26
  8.Drozdík Lukáš            SK hasičů Královohra HK20006 C     69.55  +     28.16
  9.Hnilička Jiří            HZS JčK - krajské ře CB10003 C    104.07  +     62.28
 
Konečné výsledky kategorie: H45         7.1km  240m 16k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Petri Lamppu             Policie Finsko       FI 0001 B     59.15  +      0.00
  2.Wichmann Rainer          Policie SNR          DE11103 B     60.46  +      1.31
  3.Kurr Maik                Policie SNR          DE22201 B     74.54  +     15.39
  4.Kober Michal             KŘP Pardubického kra PA10002 B     75.11  +     15.56
  5.Horák Jiří               MP Praha             PH20001 B     78.18  +     19.03
  6.Kudraß Peter             Policie SNR          DE11107 B     82.04  +     22.49
  7.Aronsson Stefan          Policie Švédsko      SW 0003 B     85.45  +     26.30
  8.Havlík Milan             TJ Slovan Jindřichův SJH0001       94.28  +     35.13
  9.Strohmeier Kai           Policie SRN          DE00002 B    106.46  +     47.31
 10.Fletcher Des             Policie Velká Britán EN 0011 B    137.15  +     78.00
 11.King Steven              Policie Velká Britán EN 0006 B    152.23  +     93.08
 12.Bušík Milan              SK Kotnov Tábor      KTA6301      169.06  +    109.51
 13.Eves Andrew              Policie Velká Britán EN 0008 B    184.39  +    125.24
 14.Martin Adrian            Policie Velká Britán EN           187.32  +    128.17
 
Konečné výsledky kategorie: H45K        4.1km   75m 10k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Křivda Ivan              SK hasičů Královohra HK20001 C     29.45  +      0.00
  2.Skryja Bořivoj           HZS Žďár nad Sáz.    ZD10001 C     41.36  +     11.51
  3.Minář Oldřich            HZS Moravskoslezskéh MS10004 C     42.16  +     12.31
  4.John Václav              SK hasičů Královohra HK20003 C     45.13  +     15.28
  5.Číž Jiří                 HZS Ústí nad Orlicí  UO10002 C     48.32  +     18.47
  6.Gehrmann Peter           Policie SRN          DE00004 B     63.20  +     33.35
 
Konečné výsledky kategorie: H55         5.4km  135m 14k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Hausvater Karel          KŘP Královohradeckéh HK30001 B     52.03  +      0.00
  2.Farrow Tony              Army V.Británie      EN00006       52.28  +      0.25
  3.Trejtnar Pavel           KŘP Pardubického kra PA10001 B     54.50  +      2.47
  4.Hones Sepp               HSV Ried             RIE0002       56.16  +      4.13
  5.Dahl Eje                 Policie Švédsko      SW 0004 B     57.22  +      5.19
  6.Karrstrom Bengt          Policie Švédsko      SW 0005 B     65.28  +     13.25
  7.Bugár József             Policie Maďarsko     HU 1103 B     67.50  +     15.47
  8.Guillaume Peter          Policie Velká Britán EN 0001 B     67.56  +     15.53
  9.Salomonsson Bo           Policie Švédsko      SW 0008 B     68.32  +     16.29
 10.Allanson Ove             Policie Švédsko      SW 0001 B     69.05  +     17.02
 11.Virgo Chris              Policie Velká Britán EN 0005 B     70.02  +     17.59
 12.Balcar Pavel             KŘP Královohradeckéh HK30002 B     71.45  +     19.42
 13.Šafařík Bedřich          TJ ČZ Strakonice     CST4601       71.51  +     19.48
 14.Nicholson Eddie          Policie Velká Britán EN 0002 B     72.36  +     20.33
 15.Abrahamsson Kaj          Policie Švédsko      SW 0011 B     80.56  +     28.53
 16.Bónusz György            Policie Maďarsko     HU 0012 B     81.12  +     29.09
 17.Lofholm Lars             Policie Švédsko      SW 0010 B     81.25  +     29.22
 18.Johansson Goran          Policie Švédsko      SW 0013 B     84.11  +     32.08
 19.Denemarek Oldřich        KPKS BETA Brno       BBM5100       86.23  +     34.20
 20.Fiala Miloš              TJ Kašperské Hory    KSH4801       86.33  +     34.30
 21.Janošík Antonín          Armáda ČR            UOL5201       93.35  +     41.32
 22.Stekelenburg Walter      Policie SRN          DE00003 B     93.41  +     41.38
 23.Parkin David             Policie Velká Britán EN 0004 B     94.51  +     42.48
 24.Varga János              Policie Maďarsko     HU 1104 B     95.19  +     43.16
 25.Ostanback Lennart        Policie Švédsko      SW 0012 B    107.56  +     55.53
 26.Klimpel Hans             Policie SRN          DE00007 B    110.57  +     58.54
 27.Moravec Miloš            TJ Sokol Křemže      KRE0001      120.02  +     67.59
    Andersson Alf            Policie Švédsko      SW 0002 B DISK              
    Schwanitz Jürgen         Policie SNR          DE11106 B DISK              
    Kiss Zoltán              Policie Maďarsko     HU 0010 B DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H55K        3.5km   60m 10k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Musil Jan                HZS JčK - krajské ře CB10001 C     36.52  +      0.00
  2.Kalous Jaroslav          HZS Ústí nad Orlicí  UO10008 C     39.48  +      2.56
  3.Laabs Reinhard           Policie SRN          DE00008 B     55.12  +     18.20
 
Konečné výsledky kategorie: H65         4.4km  125m 13k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Bouček Václav            Orienteering club Če OCB4101       75.27  +      0.00
  2.Gřunděl Ivan             TJ Slovan Jindřichův SJH4201       77.06  +      1.39
  3.Matějů Ivan              Slovan Praha         UVP4600       86.33  +     11.06
  4.Langr Jan                OK Jiskra Nový Bor   BOR3601      106.21  +     30.54
  5.Pich Josef               TJ ČZ Strakonice     CST4002      128.02  +     52.35
 
Konečné výsledky kategorie: HDR         2.0km   10m 6k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Hojdar Jakub             TJ OB České Budějovi VCB           30.05  +      0.00
  2.Toncarová Kateřina       TJ Sokol Pražák      PVD0951       38.28  +      8.23
  3.Marešová Karolína        TJ ZVVZ Milevsko     MIL0750       39.49  +      9.44
  4.Melčáková Miša           HZS Moravskoslezskéh MS1           40.16  +     10.11
  5.Hojdar Jan               TJ OB České Budějovi VCB           44.46  +     14.41
  6.Teringl Vojtěch          TJ OB České Budějovi VCB0702       55.14  +     25.09
  7.Liberdová Magdalena      TJ Kašperské Hory    KSH0851       62.33  +     32.28
 
Konečné výsledky kategorie: HF          2.0km   10m 6k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Pelc Tadeáš              TJ ČZ Strakonice     CST0601       36.26  +      0.00
  2.Melčák Matěj             HZS Moravskoslezskéh MS1           37.13  +      0.47
  3.Šustr Ondřej             TJ Kašperské Hory    KSH0501       53.40  +     17.14
 
Konečné výsledky kategorie: P           3.9km  155m 9k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Beneš Michal             TJ OB České Budějovi VCB           55.52  +      0.00
  2.Hojdar Ivan              TJ OB České Budějovi VCB           63.27  +      7.35
  3.Hojdarová Alena          TJ OB České Budějovi VCB           69.29  +     13.37
  4.Špinková Markéta         TJ OB České Budějovi VCB           79.48  +     23.56