Utkání jižní Čechy & Horní Rakousko & Dolní Bavorsko & Dolní Rakousko

243  :  129  :  33  :  4

Datum: 16.6.2012 - sobota
Místo: Černé Údolí - Hotel U Pralesa; GPS: 48°41'50.36" N  14°40'19.60" E
Druh závodu: - Veřejný závod jednotlivců v orientační běhu na klasické trati v kategoriích:
Mapa: Černé Údolí; e=5 m; stav 2011; zpracoval : Hejna Aleš, Josef a Martin; Rychtecký Josef, Hulec Kuba
měřítko 1:15000 pro kategorie D,H16-35; měřítko 1:10000 pro ostatní kategorie; fotografie z prostoru
Funkcionáři: ředitel závodu :
hlavní rozhodčí :
stavitel tratí :
Stachová Alena
Hejzlar Josef
Rychtecký Josef
Sponzoři:                   

Vedoucí družstev: 

1. Jižní Čechy
2. Horní Rakousko
3. Dolní Bavorsko

Hošek Lubomír
Mair Alois
Schwanitz Jürgen

thumbnail24
thumbnail1
HDR
thumbnail2
DF
thumbnail3
HF
thumbnail4
P3
thumbnail5
D10
thumbnail6
H10
thumbnail7
D12
thumbnail8
H12
thumbnail9
D14
thumbnail10
D16
thumbnail11
H16
thumbnail12
H18
thumbnail13
H20
thumbnail14
D21
thumbnail15
H21
thumbnail16
D35
thumbnail17
H35
thumbnail18
D45
thumbnail19
H45
thumbnail20
D55
thumbnail21
H55
thumbnail22
D65
thumbnail23
H65
 
Další fotografie / Fotos
Na : http://www.obpostupy.cz/gadget/ - závod: "16.6.2012 Utkání jižní Čechy & Horní Rakousko & Dolní Bavorsko" 
     můžete zakreslit svůj postup na trati. Děkujeme.
An : http://www.obpostupy.cz/gadget/ - Wettkampf: "16.6.2012 Utkání jižní Čechy & Horní Rakousko & Dolní Bavorsko" 
     könnten Sie seine Laufstrecke zeichnen. Danke.

Modře vyznačení závodníci získali právo startu na Mistrovství České republiky v orientačním běhu na klasické trati.

Mezičasy / Zvischenzeiten

Konečné výsledky kategorie: D10         1.4km   35m 7k  
---------------------------------------------------------------------
  1.Pěstová Eliška           Ski Klub Lenora      LEN0251       19.52
  2.Svobodová Anna           SK Kotnov Tábor      KTA0151       20.45
  3.Klimešová Alena          TJ Sokol Křemže      KRE0151       35.33
    Prösl Emily              OLA TSV Deggendorf   DEG0251       DISK
 
Konečné výsledky kategorie: D12         1.4km   35m 7k  
---------------------------------------------------------------------
  1.Ševčíková Kateřina       SKP České Budějovice PCB0151       24.43
  2.Klimešová Šarlota        TJ Sokol Křemže      KRE0051       37.13
    Horáková Barbora         Ski Klub Lenora      LEN0150        DISK
    Ash Kristina             Orienteering club Če OCB0051        DISK
 
Konečné výsledky kategorie: D14         2.5km   75m 9k  
---------------------------------------------------------------------
  1.Svobodová Jana           SK Kotnov Tábor      KTA9951 C     73.59
  2.Wenzel Isabell           OLA TSV Deggendorf   DEG9951 B     76.59
  3.Michková Kateřina        SK Kotnov Tábor      KTA0051 C     83.06
 
Konečné výsledky kategorie: D16         4.2km  185m 11k  
---------------------------------------------------------------------
  1.Pilkrbauer Judith        NF Freistadt         FRE     A     58.43
  2.Gottfriedová Adéla       TJ OB České Budějovi VCB9755 C     82.57
  3.Linder Claudia           NF Freistadt         FRE9551 A     97.07
  4.Sonnleitner Hanna        NF Freistadt         FRE9552 A    130.24
    Michl Kristina           NF Freistadt         FRE9553 A      DISK
 
Konečné výsledky kategorie: D18         4.2km  185m 11k  
---------------------------------------------------------------------
  1.Bořánková Karolína       SK Kamenice          KAM9550       42.12
  2.Zemanová Aneta           Ski Klub Lenora      LEN9551 C     67.41
 
Konečné výsledky kategorie: D21         5.8km  250m 18k  
---------------------------------------------------------------------
  1.Hulcová Pavla            TJ Kašperské Hory    KSH7753 C     55.02
  2.Junová Lenka             Klub vytrvalostních  KSU           64.11
  3.Tichá Tereza             TJ Slovan Jindřichův SJH9452 C     65.36
  4.Flašarová Kristýna       SK Praga Praha       PGP9054       67.34
  5.Jiříková Dana            KOB TRETRA Praha     TAP9055       70.08
  6.Straková Andrea          SK Kamenice          KAM9152       86.33
  7.Zemanová Lenka           SK Kotnov Tábor      KTA8851 C    121.13
    Marie Flašarová          KOB Český Krumlov    KCK5756 C      DISK
 
Konečné výsledky kategorie: D35         5.4km  195m 14k  
---------------------------------------------------------------------
  1.Dulovcová Marie          TJ Sokol Křemže      KRE7051 C     70.22
  2.Semíková Iva             SK OK 24 Praha       OKP6852       74.38
  3.Tichá Jana               TJ OK Tolar          TJH6451 C     76.36
  4.Kurth Susan              OLA TSV Deggendorf   DEG7651 B     77.35
  5.Pelcová Pavla            TJ ČZ Strakonice     CST7454 C     80.02
  6.Kavková Dana             AC Sparta Praha      SCP6150       81.56
  7.Eschlböck Gudrun         NF Linz              LIN6851 A     88.39
  8.Wegner Birgit            NF Linz              LIN           93.05
  9.Gottfriedová Marcela     TJ OB České Budějovi VCB7055 C    125.33
 
Konečné výsledky kategorie: D45         4.6km  190m 16k  
---------------------------------------------------------------------
  1.Gittmaier Doris          HSV Ried             RIE0010 A     49.27
  2.Pokorná Eva              KOB Temelín          TEM5751 C     72.21
  3.Troupová Vladěna         TJ Sokol Křemže      KRE6351 C     75.53
  4.Ziegerhofer Anneliese    NF Linz              LIN5651 A     79.03
  5.Hufnagel Ingrid          OLA TSV Deggendorf   DEG6651 B     83.12
  6.Hanousek Maria           NF Linz              LIN6451 A     84.03
  7.Zemanová Alena           SK Kotnov Tábor      KTA6351 C     92.11
  8.Hejzlarová Vladimíra     TJ OB České Budějovi VCB5651 C    101.25
    Bremová Hilda            Ski Klub Lenora      LEN6151 C      DISK
 
Konečné výsledky kategorie: D55         3.6km  155m 12k  
---------------------------------------------------------------------
  1.Kovářová Milena          TJ OK Tolar          TJH5351 C     94.33
    Hudečková Alena          SK Kotnov Tábor      KTA4351 C      DISK
 
Konečné výsledky kategorie: D65         3.6km  155m 12k  
---------------------------------------------------------------------
  1.Wagner Elfi              NF Linz              LIN0001 A     72.12
    Boučková Ludmila         Orienteering club Če OCB4351 C      DISK
 
Konečné výsledky kategorie: DF          1.4km   35m 7k  
---------------------------------------------------------------------
  1.Zemanová Andrea          Ski Klub Lenora      LEN0451       27.10
  2.Ševčíková Eliška         SKP České Budějovice PCB0451       40.20
 
Konečné výsledky kategorie: H10         1.4km   35m 7k  
---------------------------------------------------------------------
  1.Pelc Matyáš              TJ ČZ Strakonice     CST0401       18.41
 
Konečné výsledky kategorie: H12         1.7km   40m 8k  
---------------------------------------------------------------------
  1.Petzi Mario              Ski Klub Lenora      LEN0000       64.26
  2.Bušík David              SK Kotnov Tábor      KTA0002       66.08
 
Konečné výsledky kategorie: H14         3.0km   90m 12k  
---------------------------------------------------------------------
  1.Horák Petr               Ski Klub Lenora      LEN9800 C    112.50
 
Konečné výsledky kategorie: H16         5.4km  195m 14k  
---------------------------------------------------------------------
  1.Růta Vojtěch             SK Kotnov Tábor      KTA9701 C     89.44
  2.Ash Adam                 Orienteering club Če OCB9701 C    124.20
  3.Honsa Lukáš              ABK České Budějovice ACB9601 C    140.12
 
Konečné výsledky kategorie: H18         5.4km  195m 14k  
---------------------------------------------------------------------
  1.Hulec Filip              SKP České Budějovice PCB9401 C     58.48
  2.Bouček Jakub             Orienteering club Če OCB9501 C     98.22
 
Konečné výsledky kategorie: H20        10.0km  400m 27k  
---------------------------------------------------------------------
  1.Obermüller Markus        NF Linz              LIN9202 A    115.23
  2.Zimmermann Martin        TJ Sokol Křemže      KRE9301 C    122.39
    Jíša Ondřej              TJ Sokol Křemže      KRE9303 C      DISK
 
Konečné výsledky kategorie: H21        10.0km  400m 27k  
---------------------------------------------------------------------
  1.Flašar Jan               SK Praga Praha       PGP8610       73.44
  2.Pelc Václav              TJ ČZ Strakonice     CST6702 C     88.13
  3.Teringl Radek            TJ OB České Budějovi VCB6502 C     91.45
  4.Šafařík Ivo              TJ ČZ Strakonice     CST7401 C     92.00
  5.Klimeš Petr              TJ Sokol Křemže      KRE7701 C     95.32
  6.Přikryl Petr             KOB MOIRA Brno       ABM6708       96.04
  7.Bořánek Petr             USK Praha            VSP7000       96.22
  8.Zimmermann Pavel         TJ Sokol Křemže      KRE6401 C     96.48
  9.Semík Luboš              SK OK 24 Praha       OKP6204       97.49
 10.Tichý Martin             TJ OK Tolar          TJH6401 C    104.36
 11.Vébr Jiří                SK Kotnov Tábor      KTA6901 C    117.04
 12.Blažek Vojtěch           Junák Písek          JPI8701 C    117.52
 13.Kovář Jaroslav           TJ OK Tolar          TJH8901 C    122.47
 14.Obermüller Thomas        NF Linz              LIN9001 A    136.58
 15.Komárek Arnošt           TJ OK Tolar          TJH7701 C    142.09
    Pühringer Dominik        NF Linz              LIN8901 A      DISK
    Sládek Jan               KOB TRETRA Praha     TAP8801        DISK
    Procházka Pavel          SK Praga Praha       PGP9002        DISK
    Lechner Thomas           NF Linz              LIN            DISK
    Kalianko Jan             TJ Sokol Pražák      PVD8701 C  DISK-LIM.
    Havlůj František         SK Kotlářka Praha    DKP8308    DISK-LIM.
 
Konečné výsledky kategorie: H35         8.2km  340m 21k  
---------------------------------------------------------------------
  1.Janošík Radek            TJ OB České Budějovi VCB7402 C     89.42
  2.Zöbl Gottfried           HSV Ried             RIE0003 A     90.54
  3.Pěsta Roman              Ski Klub Lenora      LEN6802 C     94.05
  4.Ševčík Marek             SKP České Budějovice PCB6701 C     98.04
  5.Chroňák Jaroslav         Junák Písek          JPI7001 C     99.51
  6.Obernberger Michael      NF Linz              LIN7701 A    101.23
  7.Hartvich Otto            Junák Písek          JPI6900 C    124.47
  8.Kopp Petr                neregistrovaní       NER6701      125.56
 
Konečné výsledky kategorie: H45         6.7km  310m 17k  
---------------------------------------------------------------------
  1.Hejzlar Josef            TJ OB České Budějovi VCB5601 C     67.03
  2.Treml Peter              NF Linz              LIN6102 A     75.25
  3.Hošek Lubomír            TJ OB České Budějovi VCB6101 C     78.55
  4.Blabla Zdeněk            SKP České Budějovice PCB5901 C     84.37
  5.Eschlböck Rainer         NF Linz              LIN6501 A     87.53
  6.Kellner Gerhard          HSV Wr. Neustadt     WNR     D     90.23
  7.Mair Alois               NF Linz              LIN           90.47
  8.Kavka Jiří               AC Sparta Praha      SCP5900      108.05
  9.Pühringer Dieter         NF Linz              LIN6101 A    111.04
    Rößler Udo               OLA TSV Deggendorf   DEG6401 B      DISK
    Zeman Martin             Ski Klub Lenora      LEN6901 C      DISK
    Ash Chris                Orienteering club Če OCB5801 C      DISK
    Honsa Luděk              ABK České Budějovice ACB6301 C      DISK
 
Konečné výsledky kategorie: H55         5.8km  250m 18k  
---------------------------------------------------------------------
  1.Hones Sepp               HSV Ried             RIE0001 A     61.14
  2.Gittmaier Georg          HSV Ried             RIE0011 A     62.55
  3.Jan Flašar               KOB Český Krumlov    KCK5701 C     64.15
  4.Ziegerhofer Othmar       NF Linz              LIN5001 A     79.01
  5.Šafařík Bedřich          TJ ČZ Strakonice     CST4601 C     85.23
  6.Křenek Aleš              TJ OB České Budějovi VCB4901 C    116.27
  7.Fiala Miloš              TJ Kašperské Hory    KSH4801 C    116.32
  8.Schwanitz Jürgen         OLA TSV Deggendorf   DEG4901 B    126.19
 
Konečné výsledky kategorie: H65         4.2km  185m 11k  
---------------------------------------------------------------------
  1.Frey Jaromír             TJ Jiskra Nejdek     NEJ4100       58.18
  2.Lorenz Rudolf            OLA TSV Deggendorf   DEG3601 B     58.20
  3.Bouček Václav            Orienteering club Če OCB4101 C     68.57
  4.Rakovec Miloš            AC Sparta Praha      SCP4500       71.23
  5.Přikryl Kamil            TJ Spartak První Brn PBM4134       77.19
  6.Pokorný Karel            KOB Temelín          TEM4701 C     81.59
  7.Pich Josef               TJ ČZ Strakonice     CST4002 C     99.13
  8.Lejsek Tom               Tempo Praha          TEP3700      110.25
  9.Fierlinger Adolf         NF Linz              LIN3601 A    122.38
    Wagner Max               NF Linz              LIN0002 A      DISK
 
Konečné výsledky kategorie: HDR         1.4km   35m 7k  
---------------------------------------------------------------------
  1.Kretschmer Jakub         TJ OB České Budějovi VCB           23.23
  2.Janošíková Marjánka      TJ OB České Budějovi VCB0752       32.00
  3.Kretschmer David         TJ OB České Budějovi VCB           33.46
  4.Klimeš Jan               TJ Sokol Křemže      KRE0701       35.06
  5.Janošíková Evulenka      TJ OB České Budějovi VCB0552       56.17
  6.Teringlová Vendula       TJ OB České Budějovi VCB0451       56.57
  7.Komárková Zbyňka         TJ OK Tolar          TJH0751       85.18
 
Konečné výsledky kategorie: HF          1.4km   35m 7k  
---------------------------------------------------------------------
  1.Pelc Tadeáš              TJ ČZ Strakonice     CST0601       23.50
 
Konečné výsledky kategorie: P3          3.0km   90m 12k  
---------------------------------------------------------------------
  1.Kellner Claudia          HSV Wr. Neustadt     WNR           64.02
  2.Vébrová Markéta          SK Kotnov Tábor      KTA7251       74.48
  3.Bušík Milan              SK Kotnov Tábor      KTA6301       80.45
  4.Haidler Anna             HSV Ried             RIE0002       95.13
    Lejsková Jiřina          Tempo Praha          TEP3750        DISK
 
Konečné výsledky kategorie: P5          4.6km  190m 16k  
---------------------------------------------------------------------
  1.Tökes Csongor            NF Linz              LIN9201 A     57.04
  2.Magr Zdeněk              neregistrovaní       NER           61.34
  3.Otto Hartvich            Junák Písek          JPI9400       84.42
  4.Kytzmayer Bettina        NF Linz              LIN0003      171.47
    Hulec Vladimír           SKP České Budějovice PCB6201        DISK