Budějovický pohár
- 19. ročník

Datum: 1.9.2012 - sobota
Místo, závodní centrum: Benešov nad Černou - Kuří; louka 2 km jižně od Kuří; GPS: 48°42'08.04" S  14°37'53.18" V
Mapa: Černé Údolí; 1:10000; e=5 m; stav 2011; zpracoval : Hejna Aleš, Josef a Martin; Rychtecký Josef, Hulec Kuba; fotografie z prostoru
Funkcionáři: ředitel závodu : Stachová Alena
hlavní rozhodčí : Rychtecký Josef
stavitel tratí : Hošek Radim
 
Sponzoři:  
 
thumbnail1
HDR
thumbnail2
H10
thumbnail3
D10
thumbnail4
D12
thumbnail5
D14
thumbnail6
 
thumbnail7
 
Další fotografie
Mezičasy / Zwischenzeiten
Konečné výsledky kategorie: D10         1.9km   75m 6k  
--------------------------------------------------------------------------
  1.Komárková Jindra       TJ OK Tolar Jindřichův HradeTJH0451C      55.10
  2.Klimešová Alena        OOB TJ Sokol Křemže         KRE0151C      76.08
 
Konečné výsledky kategorie: D12         2.5km  130m 7k  
--------------------------------------------------------------------------
  1.Klimešová Šarlota      OOB TJ Sokol Křemže         KRE0051B      53.06
  2.Ševčíková Kateřina     SKP České Budějovice        PCB0151C      56.16
 
Konečné výsledky kategorie: D14         3.1km  135m 7k  
--------------------------------------------------------------------------
  1.Stefanyukova Eliska    OOB TJ ČZ Strakonice        CST           63.45
  2.Menzl Karin            NF Linz                     LIN           79.33
  3.GRUSZKA Cora           NF Linz                     LIN0001       95.18
  4.Ash Kristina           Orienteering club České BuděOCB0051C     118.25
 
Konečné výsledky kategorie: D16         3.8km  100m 7k  
--------------------------------------------------------------------------
  1.PÜHRINGER Anna         NF Linz                     LIN0006       86.00
 
Konečné výsledky kategorie: D21         5.0km  195m 11k  
--------------------------------------------------------------------------
  1.Kovářová Lenka         TJ OK Tolar Jindřichův HradeTJH8652C     117.24
 
Konečné výsledky kategorie: D35         5.0km  195m 11k  
--------------------------------------------------------------------------
  1.Dulovcová Marie        OOB TJ Sokol Křemže         KRE7051C      57.04
  2.Forstová Lenka         VŠSK MFF UK Praha           MFP6850C      60.58
  3.Pelcová Pavla          OOB TJ ČZ Strakonice        CST7454C      66.49
  4.Průšová Markéta        USK Praha                   VSP7256C      79.34
  5.ZIEGERHOFER Anneliese  NF Linz                     LIN0012       81.59
  6.WAGNER Birgit          NF Linz                     LIN0011       96.36
 
Konečné výsledky kategorie: D45         3.8km  100m 7k  
--------------------------------------------------------------------------
  1.GUSENBAUER Petra       NF Linz                     LIN0007       63.16
  2.Troupová Vladěna       OOB TJ Sokol Křemže         KRE6351C      71.57
  3.Kovaříčková Darja      OOB TJ Sokol Křemže         KRE6352C      74.25
  4.WAGNER Elfi            NF Linz                     LIN0009       75.46
  5.BREMOVA Hilda          Ski Klub Lenora             LEN           94.01
  6.PETER Elke             NF Linz                     LIN0008      104.13
    Hejzlarová Vladimíra   TJ OB České Budějovice      VCB5651C       DISK
 
Konečné výsledky kategorie: D55         3.1km  135m 7k  
--------------------------------------------------------------------------
  1.Kovářová Milena        TJ OK Tolar Jindřichův HradeTJH5351C      85.46
  2.Haider Anna            HSV Ried                    RIE           89.17
 
Konečné výsledky kategorie: D65         3.1km  135m 7k  
--------------------------------------------------------------------------
  1.Boučková Ludmila       Orienteering club České BuděOCB4351C      95.50
 
Konečné výsledky kategorie: DF          2.8km   80m 6k  
--------------------------------------------------------------------------
  1.Ševčíková Eliška       SKP České Budějovice        PCB0451C      37.24
 
Konečné výsledky kategorie: H10         1.9km   75m 6k  
--------------------------------------------------------------------------
  1.Pelc Matyáš            OOB TJ ČZ Strakonice        CST0401C      50.14
  2.Průša Dominik          USK Praha                   VSP0406C      56.53
 
Konečné výsledky kategorie: H12         2.5km  130m 7k  
--------------------------------------------------------------------------
  1.Průša Kryštof          USK Praha                   VSP0102C      52.00
  2.Forst Antonín          VŠSK MFF UK Praha           MFP0101C      63.30
 
Konečné výsledky kategorie: H16         4.2km  160m 9k  
--------------------------------------------------------------------------
  1.Ash Adam               Orienteering club České BuděOCB9701B      85.58
 MS Bouček Jakub           Orienteering club České BuděOCB9501B MS   87.08
 
Konečné výsledky kategorie: H18         5.4km  230m 12k  
--------------------------------------------------------------------------
  1.Hulec Filip            SKP České Budějovice        PCB9401B      62.45
  2.PÜHRINGER Dominik      NF Linz                     LIN0019      101.48
 
Konečné výsledky kategorie: H21         7.4km  295m 19k  
--------------------------------------------------------------------------
  1.Přikryl Petr           KOB Moira Brno              ABM6708C      63.26
  2.Klimeš Petr            OOB TJ Sokol Křemže         KRE7701C      65.07
  3.Šafařík Ivo            OOB TJ ČZ Strakonice        CST7401C      66.14
  4.Teringl Radek          TJ OB České Budějovice      VCB6502C      67.46
  5.Pelc Václav            OOB TJ ČZ Strakonice        CST6702C      68.41
  6.Tichý Martin           TJ OK Tolar Jindřichův HradeTJH6401C      70.49
  7.Hulec Jakub            OOB TJ Kašperské Hory       KSH8401C      88.00
  8.Komárek Arnošt         TJ OK Tolar Jindřichův HradeTJH7701C      88.26
  9.Vojtěch Jaroslav       TJ Sokol Pražák             PVD8201C      95.30
 10.TILLING Giles          NF Linz                     LIN0004      106.17
 11.Kovář Jaroslav         TJ OK Tolar Jindřichův HradeTJH8901C     106.18
 12.Kalianko Jan           TJ Sokol Pražák             PVD8701C     144.45
    Janošík Radek          TJ OB České Budějovice      VCB7402C       DISK
 
Konečné výsledky kategorie: H35         7.4km  295m 19k  
--------------------------------------------------------------------------
  1.Průša Michal           USK Praha                   VSP7310C      71.41
  2.Funda Jiří             OK Andante Písek            API6401C      74.50
  3.Jaroslav Chroňák       Junák Písek                 JPI7000C      83.49
  4.Ševčík Marek           SKP České Budějovice        PCB6701C      90.59
  5.Peterka František      OOB TJ Sokol Troja          TJP4900       91.24
  6.Blabla Zdeněk          SKP České Budějovice        PCB5901C      91.58
  7.Hartvich Otto          Junák Písek                 JPI6900C     136.21
 
Konečné výsledky kategorie: H45         5.4km  230m 12k  
--------------------------------------------------------------------------
  1.ZIEGERHOFER Othmar     NF Linz                     LIN0023       70.39
  2.Mražík Karel           OOB TJ Sokol Křemže         KRE5901C      71.55
  3.PÜHRINGER Dieter       NF Linz                     LIN0022       75.49
  4.FALK Martin            NF Linz                     LIN0020       76.39
  5.OBERNBERGER Michael    NF Linz                     LIN0021       82.44
  6.Rychtecký Josef        TJ OB České Budějovice      VCB4801C      89.35
  7.WAGNER Max             NF Linz                     LIN0025      123.23
    HONES Josef            HSV Ried                    RIE0001        DISK
    FIERLINGER Adi         NF Linz                     LIN0024        DISK
 
Konečné výsledky kategorie: H55         4.2km  160m 9k  
--------------------------------------------------------------------------
  1.Šafařík Bedřich        OOB TJ ČZ Strakonice        CST4601C      84.37
 
Konečné výsledky kategorie: H65         4.2km  160m 9k  
--------------------------------------------------------------------------
  1.Bouček Václav          Orienteering club České BuděOCB4101C      77.06
    Štindl Vladislav       OOB TJ Sokol Křemže         KRE3701C       DISK
    Pich Josef             OOB TJ ČZ Strakonice        CST4002C       DISK
 
Konečné výsledky kategorie: HDR         2.8km   80m 6k  
--------------------------------------------------------------------------
  1.Teringl Vojtěch        TJ OB České Budějovice      VCB0702C      77.55
  2.Teringlová Vendula     TJ OB České Budějovice      VCB0451C      80.24
  3.Klimeš Jan             OOB TJ Sokol Křemže         KRE0701C     104.06
    Forst Albert           VŠSK MFF UK Praha           MFP0901        DISK
 
Konečné výsledky kategorie: HF          2.8km   80m 6k  
--------------------------------------------------------------------------
  1.Pelc Tadeáš            OOB TJ ČZ Strakonice        CST0601C      34.52
    Bartak Jiri            OOB TJ Sokol Křemže         KRE            DISK
 
Konečné výsledky kategorie: P5          4.6km  220m 10k  
--------------------------------------------------------------------------
  1.Otto Hartvich          Junák Písek                 JPI9400C      91.17

Tento projekt byl spolufinancován Statutárním městem České Budějovice.