Utkn jin echy & Horn Rakousko & Doln Bavorsko
v orientanm bhu

117 :  172  :  177

Msto : Eberschwang
Termn : 23.4.2008
Mapa :  

Vsledky drustev :

1. Doln Bavorsko   177 b.
2. Horn Rakousko   172 b.
3. Jin echy      117 b.

Vsledky jednotlivch kategori :
D-14                 2.5 km  130 Hm   10 P
    1. CART Veronika                  OLC Wienerwald         AK      23:49
    2. GRUBER Daniela                 SV Mietraching         NBA     23:58
    3. SCHAFFER Isabel                HSV Ried               O      26:05
    4. ZEMANOVA Aneta                 SKI Lenora             SB     27:15
    5. PENZKOFER Julia                SV Mietraching         NBA     27:41
    6. BASTIAN Helena                 SV Mietraching         NBA     27:59
    7. ERLINGER Bianca             95 SSV Hallein-Neualm     AK      29:54
    8. FALK Simone                    NF Linz                O      30:24
    9. SCHAFFER Ines                  HSV Ried               O      31:25
   10. ERLINGER Verena             95 SSV Hallein-Neualm     AK      33:48
   11. TRATTNER Susanne            95 ASK Henndorf Orientee AK      37:37
   12. SILLER Sophia               96 ASK Henndorf Orientee AK      50:55

D15-                 4.0 km  210 Hm   13 P
    1. LANGE Maria                    SV Mietraching         NBA     42:15
    2. BERGER Marlies                 NF Linz                O      43:43
    3. BILLER Anna                    SV Mietraching         NBA     44:28
    4. FLASAROVA Kristyna             OK Cesky Krumlov       SB     58:45
    5. KUGLER Michaela                NF Linz                O    1:05:15
    6. GUSENBAUER Nicole              NF Linz                O    1:15:37
    7. PESTOVA Katerina               SKI Lenora             SB   1:19:04
    8. KUGLER Sabine                  NF Linz                O    1:43:51

D19-                 6.6 km  310 Hm   18 P
    1. FIALOVA Pavla                  Kasperske Hory         AK    1:07:46
    2. DULOVCOVA Marie                Sokol Kremze           SB   1:21:27
    3. KURTH Susan                    OLA TSV Deggendorf     NBA   1:27:29
    4. ROPERTZ Jana                   OLV Landshut           NBA   1:38:27
    5. SCHWANITZ Marie                OLA TSV Deggendorf     NBA   1:55:16
    6. GUSENBAUER Petra               NF Linz                O    3:07:00

D35-                 6.6 km  310 Hm   18 P  
    1. GITTMAIER Doris                HSV Ried               O    1:14:41
    2. LIEBL Gertrud                  TV Osterhofen          NBA   1:31:21
    3. ASH Hana                       OC Ceske Budejovice    SB   1:36:04
    4. TICHA Jana                     Tolar J.Hradec         SB   1:36:53
    5. KUGLER Andrea                  NF Linz                O    1:37:53
    6. HANOUSEK Maria                 NF Linz                O    1:55:48
    7. PESLOVA Martina                SKI Lenora             SB   2:02:03
    8. TROUPOVA Vladena               Sokol Kremze           SB   2:02:59
    9. STLUKOVA Eliska                SKP Ceske Budejovice   SB   2:07:03

D45-                 5.2 km  260 Hm   13 P  
    1. ZIEGERHOFER Anneliese          NF Linz                O    1:08:43
    2. FLASAROVA Marie                OK Cesky Krumlov       SB   1:13:19
    3. LANGE Petra                    SV Mietraching         NBA   1:15:25
    4. SEIDL Silvia                   OLA TSV Deggendorf     NBA   1:20:46
    5. LNG Eva                       HSV Ried               O    1:42:08

D55-                  4.0 km  210 Hm   13 P 
    1. RODER Ulrike                   HSV Ried               O    1:08:46
    2. WAGNER Elfi                    NF Linz                O    1:38:21
    3. BOUCKOVA Ludmila               OC Ceske Budejovice    SB   3:02:45

H-14                 2.5 km  130 Hm   10 P  
    1. BERGER Xander                  NF Linz                O      19:40
    2. SCHLAGER Christoph          95 SSV Hallein-Neualm     AK      21:28
    3. PENZKOFER Markus               SV Mietraching         NBA     24:40
    4. KUGLER Simon                   NF Linz                O      25:43
    5. LANGE Korbinian                SV Mietraching         NBA     27:23
    6. HULEC Filip                    SKP Ceske Budejovice   SB     27:41
    7. RSCH Benny                    SV Mietraching         NBA     28:18
    8. CIZEK Petr                     Tolar J.Hradec         SB     30:43
    9. BOUCEK Jakub                   OC Ceske Budejovice    SB     33:57
   10. ASH Adam                       OC Ceske Budejovice    SB     53:30

H15-                 5.2 km  260 Hm   13 P 
    1. KERSCHL Florian                SV Mietraching         NBA     43:17
    2. SCHARNAGL Lukas             92 ASK Henndorf Orientee AK      48:01
    3. MAYER Kilian                92 SSV Hallein-Neualm     AK      48:55
    4. WARTBICHLER Mathias         92 ASK Henndorf Orientee AK      50:52
    5. AIGNER Julian                  SV Mietraching         NBA     51:06
    6. DAVID Daniel                   SV Mietraching         NBA     51:12
    7. OHME Robin                     OLA TSV Deggendorf     NBA     53:09
    8. TICHY Tomas                    Tolar J.Hradec         SB     56:48
    9. HACKL Kevin                 92 ASK Henndorf Orientee AK      57:59
   10. CSONGOR Tkes                  NF Linz                O      58:51
   11. OBERMLLER Thomas              NF Linz                O    1:01:35
   12. SCHWANITZ Colin                OLA TSV Deggendorf     NBA   1:08:15
   13. GTZE Arne                     OLA TSV Deggendorf     NBA   1:14:08
   14. FUNDA Jiri                     Andante Pisek          SB   1:21:33

H19-                 10.0 km  460 Hm   24 P
    1. KRNER Ralph                   OLV Landshut           NBA   1:20:49
    2. STROI Michael                  HSV Ried               O    1:22:55
    3. PIRKLBAUER Michael             NF Freistadt           O    1:33:25
    4. LANGE Sebastian                SV Mietraching         NBA   1:37:41
    5. ZIMMERMANN Pavel               Sokol Kremze           SB   1:40:35
    6. GITTMAIER Georg                HSV Ried               O    1:40:45
    7. HOSEK Radim                    OB`C Budejovice        SB   1:41:11
    8. TICHY Martin                   Tolar J.Hradec         SB   1:46:45
    9. KLIMES Petr                    Sokol Kremze           SB   1:47:33
   10. HULEC Jakub                    Kasperske Hory         AK    1:57:13

H35-                 10.0 km  460 Hm   24 P 
    1. ZBL Gottfried                 HSV Ried               O    1:25:17
    2. HOSEK Lubomir                  OB`C Budejovice        SB   1:35:19
    3. KUGLER Johann                  NF Linz                O    1:39:24
    4. FUNDA Jiri                     Andante Pisek          SB   1:41:24
    5. LIEBL Siegfried                TV Osterhofen          NBA   1:50:00
    6. VOGL Roland                    SV Mietraching         NBA   1:50:44
    7. BLABLA Zdenek                  SKP Ceske Budejovice   SB   2:01:20
    8. PESTA Roman                    SKI Lenora             SB   2:09:17
    9. FORSTINGER Laurenz             HSV Aigen              AK    2:25:22

H45-                 6.6 km  310 Hm   18 P
    1. HONES Josef                    HSV Ried               O    1:01:18
    2. MAIR Alois                     NF Linz                O    1:09:02
    3. FLASAR Jan                     OK Cesky Krumlov       SB   1:11:22
    4. MRAZIK Karel                   Sokol Kremze           SB   1:19:01
    5. SCHEIBENREIF Johann            HSV Linz               O    1:25:07
    6. CART Andreas                   OLC Wienerwald         AK    1:25:21
    7. BILLER Georg                   WSV Bernried           NBA   1:30:29
    8. ASH Chris                      OC Ceske Budejovice    SB   1:39:51
    9. MORAVEC Milos                  Sokol Kremze           SB   1:40:23
   10. PHRINGER Dieter               NF Linz                O    1:41:31
   11. OHME Jens                      OLA TSV Deggendorf     NBA   1:54:21
   12. KORECKY Miroslav               ETE Temelin            SB   1:57:42
   13. BARG Dieter                 42 DARC Franken e.V.      AK    2:11:19
   14. LANGE Peter                    SV Mietraching         NBA   2:17:08

H55-                 5.2 km  260 Hm   13 P 
    1. SCHWANITZ Jrgen               OLA TSV Deggendorf     NBA     55:11
    2. KRNER Walter                  LV Deggendorf          NBA     57:13
    3. ZIEGERHOFER Othmar             NF Linz                O      58:35
    4. GLECHNER Albert                HSV Ried               O    1:00:22
    5. WAGNER Max                     NF Linz                O    1:02:33
    6. REISCHL Georg                  TV Osterhofen          NBA   1:02:41
    7. KRAUSMANN Walter               HSV Ried               O    1:04:28
    8. RYCHTECKY Josef                OB`C Budejovice        SB   1:11:12
    9. GAISBAUER Herbert              HSV Ried               O    1:14:20
   10. FIALA Milos                    Kasperske Hory         AK    1:17:35
   11. FIERLINGER Adolf               NF Linz                O    1:18:38
   12. BOUCEK Vaclav                  OC Ceske Budejovice    SB   1:19:44
   13. WERTHMANN Gerhard              OLV Landshut           NBA   1:23:42
   14. STINDL Vladislav               Sokol Kremze           SB   1:30:54